VINYASA YOGA

Vinyasa jóga je dynamické propojení dechu s pohybem. Plynutí kreativními sekvencemi ásán, které jsou proloženy pozdravy slunci a čaturangami, udržují mysl v přítomnosti a tělo v příjmeném zahřátí. Vinyasa jóga je meditací v pohybu, při které vaše tělo posílíte, protáhnete a energetizujete. Úterní večerní lekce je pod vedením naší Kláry Pokorné  IG: @klara_yoga

/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé

/ ENG 90 min / intermediate

/ 300 Kč (270 Kč permanentka)

REZERVACE

MODERNÍ ASHTANGA YOGA

Lekce speciálně vytvořená pro Namastery kombinuje Ashtanga jógu, Vinyasu a intenzivní dech. Někdy hraje hudba, jindy pouze rezonuje silný dech. Vždy se ale odnesete na vlně vinyasy – propojení dechu s pohybem do míst, kde zažijete klid mysli v kombinaci s dynamickým fyzickým pohybem. Lekci vede naše úžasná Markéta Maršálková.
/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
/ CZE; 90 min
/ 300 Kč (270 Kč permanentka)

REZERVACE

LEAN & SHARP HATHA

Hatha jóga bude vaším klidným posílením do druhé poloviny týdne. Dodá vám energii a rovnováhu. Lekce je zaměřena na pomalejší provedení pozic, přesto nikoho nenechá chladným a snadno vykouzlí úsměv na rtech.

Lekci vede naše zkušená lektorka Kristýna Paulus.

„Při sdílení jógy vycházím z kombinace principů ajurvédy a tantrické hatha jógy. Moje lekce jsou dynamické s cílem postupně přes tělo vědomě vést dech k celkovému posílení, vitalizací a znovunalezení spojení se sebou samotným.Sdílím techniky, které jsou prověřeny tisíciletou tradicí, a které jsou předávány z učitele na žáka.Moje vlastní zkušenost z praktikování je, že úsilí na podložce mění kvalitu života mimo ni. Jsem zde pro ty, kteří jsou otevřeni žít v plnosti – změnit to, co je potřeba a užívat si toho, co nám život nabízí“.

/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
/ CZE; 60 min
/ 200 Kč (180 Kč permanentka)

REZERVACE

YOGA SCULPT°

Yoga Sculpt° velmi citlivě kombinuje jógové pozice s lehkými činkami, kardiem a plyometrickými cviky. V lekci je vždy zapojena každá svalové skupina a pozice jako židle, bojovník nebo bohyně jsou v dynamickém pohybu zesíleny o lehké závaží. Díky tomu všemu tělo spaluje více kalorií a tvaruje se štíhlá, zdravá a sexy postava. Jedná se tak o koncept cvičení, který řeší dilema „zda si zacvičit v posilovně či jít raději na jógu“. Navzdory intenzitě lekce zůstává Kristýna Paulus @paulusyoga.cz, která je prvním certifikovaným lektorem Sculpt Yogy v ČR, srdcem stále jogín. V průběhu lekce dbá na správném nastavení těla v pozicích a práci s dechem. V závěru lekce rozhodně nepřijdete o zaslouženou závěrečnou relaxaci v Šavásně! 🙏

/ Lekce vhodná pro začátečníky
/ CZE; 90 min
/ 300 Kč (270 Kč permanentka)

REZERVACE

MIND-BODY MASTERY YOGA

Dech je klíčem k fyzickými i psychickým aspektům našeho života. V lekcích Vás provedu efektivním používáním dechu ke správnému provedení fyzické praxe a také jako nástroje pro zklidnění a ovládnutí mysli. Vrátíme se společně ke stavebním kamenům jógy, které vedou nejen k transformaci našeho těla ale také naší psychiky a hlubších aspektů našich životů.

Lekce je pod vedením Daniela Pauluse, který pracuje ve vrcholovém byznyse a pracuje právě s touto praxí.

„Dvacet let pracuji v podnikatelském a korporátním prostředí na vedoucích pozicích včetně těch strategických v řízení mezinárodní firmy. Moje vlastní zkušenost potvrzuje, že jóga nám pomáhá v úspěšné materiální i duchovní realizaci ve vzájemné harmonii.“

/ Lekce je vhodná pro fyzicky pokročilejší, klidně však jógové začátečníky
/ CZE; 90 min
/ 300 Kč (2700 Kč permanentka)

REZERVACE

YOGA BARRE

Znáte ten pocit? Když v těle kolují ty správné šťávy- serotonin, dopamin, endorfin, oxytocin, relaxin…Můžete stát a ani se nehýbat, přesto vám tiká koutek rtů, protože uvitř probíhá karneval radosti a vy víte, že vše je tak jak má být, že vše zvládnete a život je nádherný! Takový stav umí (mimo jiné) velice dobře navodit dobrá lekce jógy či tance, když se člověk po celém dni vrátí domů, ne však fyzicky, ale hlavně duševně- sám k sobě… Co teprv, když se spojí jóga a tanec dohromady? @marsalkova.marketa je spoustu věcí- mimo jiné kouzelnice dobré nálady, která umí domluvit ledaskteré posmutnělé a unavené duši. Na lekcích Yoga Barre se ztratíte v dechu, doslova hypnotizující hudbě a ladných protahujících pohybech. Ani jednu z těchto lekcí jinde v Praze nenajdete. A o tom je vlastně celé @namastery . Pro specialní věci musíte na specialní místa! ✨

/ Lekce vhodná pro i začátečníky
/ CZE; 90 min
/ 380 Kč

REZERVACE

SOUL YOGA

Soul yoga je harmonie. Je to klid, láska, radost a prožitek skrz pohyb a meditaci. Je to harmonické napojení se na sebe sama skrz jógu. Dechové cvičení – pranajámu, jógové pozice – ásany a tu a tam něco i z našich životních postojů přeneseme do této lekce, která bude především o sjednocení se uvnitř nás samotných. Propojení ducha a těla. Posílení vitality a spokojenosti. Lekce je klidnějšího tempa, přesto nabídne výzvy, které nás postupně posunou vpřed. Lekci vede naše osobitá Pavla Brožová.

/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
/ CZE; 60 min
/ 200 Kč (180 Kč permanentka)

REZERVACE

TOTAL BARRE

Barre je vysoce energetická dynamická forma pohybu u baletní tyče. Kombinuje prvky pilates, baletu a vytrvalostního cvičení. Jedná se o jednu z nejefektivnějších, nejrychlejších a nejbezpečnějších cest, jak formovat vaše tělo. Za pouhou hodinu dosáhnete plného tělesného cvičení, zaměřeného na oblasti, se kterými se zejména ženy potýkají nejvíce: boky, stehna, zadek, břicho a paže. Tato technika je velmi šetrná ke kloubům, vyhýbá se odskakování a nárazům. Baletní tyč zároveň minimalizuje riziko zranění, nedochází k přepínání svalů nesprávným způsobem. Po každé sekci následuje strečink za účelem vytvoření dlouhé štíhlé postavy bez objemu.
Přestože toto cvičení více preferují ženy, je vhodné také pro muže. V rámci privátních lekcí lze lekci Barre přizpůsobit potřebám každého jedince.

/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
/ 60 min / 200 Kč (180 Kč permanentka)
/ 90 min / 300 Kč (270 Kč permanentka)

REZERVACE

Sleva 10 % při zakoupení balíčku 10 lekcí.
Studenti s platnou ISIC kartou a senioři mají u nás 10% slevu na všechny lekce.

Watch Dragon ball super