VINYASA YOGA

Vinyasa jóga je dynamické propojení dechu s pohybem. Plynutí kreativními sekvencemi ásán, které jsou proloženy pozdravy slunci a čaturangami, udržují mysl v přítomnosti a tělo v příjmeném zahřátí. Vinyasa jóga je meditací v pohybu, při které vaše tělo posílíte, protáhnete a energetizujete.
60 min / CZE / začátečnící i pokročilí / 200 Kč (180 Kč permanentka)
90 min / ENG / intermediate / 300 Kč (270 Kč permanentka)

REZERVACE

MODERNÍ ASHTANGA YOGA

Lekce speciálně vytvořená pro Namastery kombinuje Ashtanga jógu, Vinyasu a intenzivní dech. Někdy hraje hudba, jindy pouze rezonuje silný dech. Vždy se ale odnesete na vlně vinyasy – propojení dechu s pohybem do míst, kde zažijete klid mysli v kombinaci s dynamickým fyzickým pohybem. Lekci vede naše úžasná Markéta Maršálková.
/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
/ CZE; 90 min
/ 300 Kč (270 Kč permanentka)

REZERVACE

RANNÍ HATHA YOGA

Hatha jóga při středečním ránu bude vaším klidným posílením do druhé poloviny týdne. Dodá vám energii a rovnováhu. Lekce je zaměřena na pomalejší provedení pozic, přesto nikoho nenechá chladným a snadno vykouzlí úsměv na rtech.

Hatha yoga je jeden ze základních stylů jógy. Je to metoda spojující fyzické a dechové techniky, metntální koncentraci a relaxaci. Tyto techniky jsou specificky kombinovány tak, aby člověka posílily jak na fyzické, mentální tak psychické úrovni. Tělo se postupně harmonizuje, sílí a regeneruje.

Kurz je uzpůsoben všem úrovním pokročiloti, kdy se každý vyvíjí svým tempem, s respektem ke svému tělu.
/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
/ CZE; 60 min
/ 200 Kč (180 Kč permanentka)

REZERVACE

HORMONAL BALANCE VINYASA

Pokud naše tělo nadměrně zadržuje vodu, stagnuje lymfatický systém, máme problém udržet si váhu, máme problémy s vylučováním, trápí nás špatná pleť, deprese, nespavost, příčinou je často hormonální disbalanc.
Málo kdo si uvědomuje, že hormony produkující systém endokrynních žláz je jakousi neviditelnou řídící rukou našeho organismu. A už vůbec málo kdo ví, že existuje jógový systém, který s touto nerovnováhou velmi účinně pracuje.
Jsme rádi, že můžeme věnovat páteční jemnou vinyasu právě tomuto tématu. A jsme ještě víc rádi, že máme v Namastery Markétu Maršálkovou, která má nejen v této oblasti letité zkušenosti

/ Lekce vhodná pro začátečníky
/ CZE; 60 min
/ 200 Kč (180 Kč permanentka)

REZERVACE

FLOW HARD YOGA

Chcete se protáhnout a zároveň si dát si pořádně do těla? Pak je toto cvičení kombinující dynamickou jógu a silový trénink, při kterém bude váš tep srdce společně s hudbou přehlušovat veškeré myšlenky právě pro vás. Necháte hlavu ve vedlejší místnosti, uvědomíte si každý sval svého těla, budete obdivovat každý kousek sebe samých – jen vy teď a tady, nic jiného. Dynamická lekce, síla, pot, hudba…  lekce je pro “yogi-rebels”, pro ty, kteří rádi zkoumají cestu až za hranice svých možností. Vede kdo jiný, než samotný yogi rebel – Daniela Bacíková.

/ Lekce je vhodná pro fyzicky pokročilejší, klidně však jógové začátečníky
/ CZE; 60 min
/ 200 Kč (180 Kč permanentka)

REZERVACE

STOTT PILATES & STRETCHING

Stott pilates je současný přístup k původní Pilatesově metodě. Zahrnuje moderní principy cvičení, včetně současného myšlení o rehabilitaci páteře a zlepšení atletického výkonu. (např. některé přístupy mohou podporovat ploché záda, zatímco cviky STOTT PILATES jsou navrženy tak, aby obnovily přirozené křivky páteře a vyvážily svaly kolem kloubů, přičemž kladou větší důraz na stabilitu skapulárního systému). Pro dosažení nejvyššího efektu bude v lekci mimo techniky Stott Pilates kladen velký důraz na STRETCHING a FLEXIBILITU  – a to za pomoci speciální metody rozdělující stretching do tří na sebe navazujících kroků. Lekci povede nová tvář Namastery, Lenka Krejčová, patřící mezi pražskou elitu v oblasti pilates instruktorů, nyní působící výhradně v našem studiu Namastery.

Jaký efekt Vám toto cvičení přinese?

Delší, štíhlejší svaly (menší objem, větší volnost pohybu), zlepšuje posturální problémy, zvyšuje pevnost, stabilitu a periferní pohyb jádra/core, cvičení snadné na klouby (bez nárazu), možnost přizpůsobení tak, aby vyhovoval všem – od pacientů s rehabilitací až po elitní sportovce, doplňuje další metody cvičení, zlepšuje výkon ve sportu (golf, lyžování, bruslení apod.) a mnoho dalšího.
/ Lekce vhodná pro začátečníky
/ CZE; 60 min
/ 200 Kč (180 Kč permanentka)

REZERVACE

BODY

Cvičení tak trochu pozpátku. Přes zdokonalování a formování tělesného ideálu k duševní spokojenosti a vyrovnanosti. Vhodné nejen pro ty, kteří chtějí oslnit vyrýsovanou siluetou při pátečním večeru. Lekce vhodná komukoli bez vážných zdravotních potíží.
/ Lekce vhodná pro začátečníky
/ CZE; 60 min
/ 200 Kč (180 Kč permanentka)

REZERVACE

YIN YOGA CEREMONY

Žijete rychlým tempem, zažíváte každodenní stres a chtěli byste tento životní styl svému tělu vynahradit? Přijďte si do Namastery dopřát unikátní sebepečující zážitek v podobě 90min restorativní Yin jógy, kde se koncem týdne, večer před spaním, naložíte do restorativních pozic a ukážete svému tělu, že vám na něm opravdu záleží. Unikátní atmosféra při vůních a svíčkách  pod vedením úžasné Pavly Brožové vytvoří prostředí, kdy se vaše tělo bude léčit, bude to intimní ceremonie, kdy sami sebe pozvete „na rande“.
[Yin jóga vyniká svojí úchvatnou vlastností vtažení do přítomného okamžiku. Je velmi klidným stylem jógy. Dokáže být branou k meditaci a klíčem k uvolnění drah s naší životní energií. Setrvání v jednotlivých pozicích je 3-7 minut, kdy nastane potřebný prostor k naprostému uvolnění.]

/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
/ CZE; 90 min
/ 300 Kč (270 Kč permanentka)

REZERVACE

TOTAL BARRE

Barre je vysoce energetická dynamická forma pohybu u baletní tyče. Kombinuje prvky pilates, baletu a vytrvalostního cvičení. Jedná se o jednu z nejefektivnějších, nejrychlejších a nejbezpečnějších cest, jak formovat vaše tělo. Za pouhou hodinu dosáhnete plného tělesného cvičení, zaměřeného na oblasti, se kterými se zejména ženy potýkají nejvíce: boky, stehna, zadek, břicho a paže. Tato technika je velmi šetrná ke kloubům, vyhýbá se odskakování a nárazům. Baletní tyč zároveň minimalizuje riziko zranění, nedochází k přepínání svalů nesprávným způsobem. Po každé sekci následuje strečink za účelem vytvoření dlouhé štíhlé postavy bez objemu.
Přestože toto cvičení více preferují ženy, je vhodné také pro muže. V rámci privátních lekcí lze lekci Barre přizpůsobit potřebám každého jedince.

/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
/ 60 min / 200 Kč (180 Kč permanentka)
/ 90 min / 300 Kč (270 Kč permanentka)

REZERVACE

JIVAMUKTI YOGA

Plynoucí jógové sekvence, chytlavá tradiční i moderní hudba, meditace, “chanting” neboli zpěv manter, pranayama, filosofie – to vše tvoří nedílnou součást rozmanitého konceptu jivamukti jógy při níž bezpochyby nabažíte všechny své smysly. Jedná se o systém jógy, který dává starodávnému učení atraktivní tvář současnosti.

/ V Namastery zpátky od května 2018
/ Lekce vhodná pro začátečníky
/ CZE; 60 min
/ 200 Kč (180 Kč permanentka)

Sleva 10 % při zakoupení balíčku 10 lekcí.
Studenti s platnou ISIC kartou a senioři mají u nás 10% slevu na všechny lekce.

Watch Dragon ball super