LEVEL UP YOGA

Level Up yoga je událost, která pulsuje již dlouho před tím, než se začne cvičit- při příchodu prvních návštěvníků do studia. Dobrá nálada stoupá, láska k pohybu a výzvám spojuje všechny přítomné a vytváří tak nenapodobitelnou atmosféru. Lekce je náročná, budete se potit jako na běžícím páse. Zažijete všechny možné variace, převrácené pozice, balance na rukách… Tato divoká vinyasa vaše tělo protáhne, posílí, zlepší jeho mobilitu a dopřeje mu celkový mentální i fyzický reset. Upřímně – tato lekce je výzvou pro všechny yogis, vyzkouší vaši sílu i kondici. To na ní ale vlastně všichni milují, protože vůbec nejde o to vše perfektně zvládout (jestli je to vůbec možné), ale užít si tu vyjímečnou skupinovu energii, která jako by vás sama zvedala od podlahy. Na lekci chodí pokročilí, chodí na ní zvědaví začátečníci – všichni jsou vítáni a víte proč? Protože Klára i Namastery milují výzvu, neustálé učení se a posouvání hranic možností. Nezáleží jaká je vaše aktuální úroveň, na této lekci se vždy posunete nahoru ( = level up!).

No matter what level you are, you will LEVEL-UP! EVERY single time! And Kanye will drop the beat every time you land from the handstand! (or an attempt for handstand). #seeyouonthemat 

/ Lekce vhodná pro odvážnější začátečníky a zejména pokročilé yogis!

/ ENG 90 min / intermediate

/ 300 Kč (270 Kč permanentka)

REZERVACE

MODERNÍ ASHTANGA YOGA

Moderní Ashtanga je další ikonická lekce, speciálně vytvořená pro Namastery. Kombinuje Ashtanga jógu, Vinyasu a intenzivní práci s dechem. Někdy hraje hudba, jindy se koupete v hudební lázni (vytvořené speciálně vibrujícími nástroji) a někdy se celý sál nese pouze na vlnách jemně šumícího dechu. Můžete čekat zahřátí, posílení a uvolnění celého těla. Zároveň je jisté, že se naše úžasná lektorka Markéta Maršálková vždy postará o to, aby vás tato dynamická lekce zavedla do míst daleko od myšlenek a blízko k vaší vnitřní rovnováze.

/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
/ CZE; 90 min
/ 300 Kč (270 Kč permanentka)

REZERVACE

LEAN & SHARP HATHA

Hatha jóga bude vaším klidným posílením do druhé poloviny týdne. Dodá vám energii a rovnováhu. Lekce je zaměřena na pomalejší provedení pozic, přesto nikoho nenechá chladným a snadno vykouzlí úsměv na rtech.

Lekci vede naše zkušená lektorka Kristýna Paulus.

„Při sdílení jógy vycházím z kombinace principů ajurvédy a tantrické hatha jógy. Moje lekce jsou dynamické s cílem postupně přes tělo vědomě vést dech k celkovému posílení, vitalizací a znovunalezení spojení se sebou samotným.Sdílím techniky, které jsou prověřeny tisíciletou tradicí, a které jsou předávány z učitele na žáka.Moje vlastní zkušenost z praktikování je, že úsilí na podložce mění kvalitu života mimo ni. Jsem zde pro ty, kteří jsou otevřeni žít v plnosti – změnit to, co je potřeba a užívat si toho, co nám život nabízí“.

/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
/ CZE; 60 min
/ 200 Kč (180 Kč permanentka)

REZERVACE

YOGA SCULPT°

Yoga Sculpt° velmi citlivě kombinuje jógové pozice s lehkými činkami, kardiem a plyometrickými cviky. V lekci je vždy zapojena každá svalové skupina a pozice jako židle, bojovník nebo bohyně jsou v dynamickém pohybu zesíleny o lehké závaží. Díky tomu všemu tělo spaluje více kalorií a tvaruje se štíhlá, zdravá a sexy postava. Jedná se tak o koncept cvičení, který řeší dilema „zda si zacvičit v posilovně či jít raději na jógu“. Navzdory intenzitě lekce zůstává Kristýna Paulus, která je prvním certifikovaným lektorem Sculpt Yogy v ČR, srdcem stále jogín. V průběhu lekce dbá na správném nastavení těla v pozicích a práci s dechem. V závěru lekce rozhodně nepřijdete o zaslouženou závěrečnou relaxaci v Šavásně!

/ Lekce vhodná pro začátečníky
/ CZE; 60 min
/ 200 Kč (180 Kč permanentka)

REZERVACE

MIND-BODY MASTERY YOGA

Dech je klíčem k fyzickými i psychickým aspektům našeho života. V lekcích Vás provedu efektivním používáním dechu ke správnému provedení fyzické praxe a také jako nástroje pro zklidnění a ovládnutí mysli. Vrátíme se společně ke stavebním kamenům jógy, které vedou nejen k transformaci našeho těla ale také naší psychiky a hlubších aspektů našich životů.

Lekce je pod vedením Daniela Pauluse, který pracuje ve vrcholovém byznyse a pracuje právě s touto praxí.

„Dvacet let pracuji v podnikatelském a korporátním prostředí na vedoucích pozicích včetně těch strategických v řízení mezinárodní firmy. Moje vlastní zkušenost potvrzuje, že jóga nám pomáhá v úspěšné materiální i duchovní realizaci ve vzájemné harmonii.“

/ Lekce je vhodná pro fyzicky pokročilejší, klidně však jógové začátečníky
/ CZE; 90 min
/ 300 Kč (2700 Kč permanentka)

REZERVACE

YOGA BARRE

Znáte ten pocit? Když v těle kolují ty správné šťávy- serotonin, dopamin, endorfin, oxytocin, relaxin…Můžete stát a ani se nehýbat, přesto vám tiká koutek rtů, protože uvitř probíhá karneval radosti a vy víte, že vše je tak jak má být, že vše zvládnete a život je nádherný! Takový stav umí (mimo jiné) velice dobře navodit dobrá lekce jógy či tance, když se člověk po celém dni vrátí domů, ne však fyzicky, ale hlavně duševně- sám k sobě… Co teprv, když se spojí jóga a tanec dohromady? Markéta Maršálková je spoustu věcí- mimo jiné kouzelnice dobré nálady, která umí domluvit ledaskteré posmutnělé a unavené duši. Na lekcích Yoga Barre se ztratíte v dechu, doslova hypnotizující hudbě a ladných protahujících pohybech. Ani jednu z těchto lekcí jinde v Praze nenajdete. A o tom je vlastně celé Namastery. Pro specialní věci musíte na specialní místa! ✨

/ Lekce vhodná pro i začátečníky
/ CZE; 90 min
/ 380 Kč

REZERVACE

SOUL YOGA

Soul yoga je harmonie. Je to klid, láska, radost a prožitek skrz pohyb a meditaci. Je to harmonické napojení se na sebe sama skrz jógu. Dechové cvičení – pranajámu, jógové pozice – ásany a tu a tam něco i z našich životních postojů přeneseme do této lekce, která bude především o sjednocení se uvnitř nás samotných. Propojení ducha a těla. Posílení vitality a spokojenosti. Lekce je klidnějšího tempa, přesto nabídne výzvy, které nás postupně posunou vpřed. Lekci vede naše osobitá Pavla Brožová.

/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
/ CZE; 60 min
/ 200 Kč (180 Kč permanentka)

REZERVACE

TOTAL BARRE

Barre je vysoce energetická dynamická forma pohybu u baletní tyče. Kombinuje prvky pilates, baletu a vytrvalostního cvičení. Jedná se o jednu z nejefektivnějších, nejrychlejších a nejbezpečnějších cest, jak formovat vaše tělo. Za pouhou hodinu dosáhnete plného tělesného cvičení, zaměřeného na oblasti, se kterými se zejména ženy potýkají nejvíce: boky, stehna, zadek, břicho a paže. Tato technika je velmi šetrná ke kloubům, vyhýbá se odskakování a nárazům. Baletní tyč zároveň minimalizuje riziko zranění, nedochází k přepínání svalů nesprávným způsobem. Po každé sekci následuje strečink za účelem vytvoření dlouhé štíhlé postavy bez objemu.
Přestože toto cvičení více preferují ženy, je vhodné také pro muže. V rámci privátních lekcí lze lekci Barre přizpůsobit potřebám každého jedince.

/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
/ 60 min / 200 Kč (180 Kč permanentka)
/ 90 min / 300 Kč (270 Kč permanentka)

REZERVACE

FUNKČNÍ YOGA

 
Funčkní jóga je geniální kombinací dynamické vinyasy, práce s dechem a precizním nastavováním těla v pozicích. Můžete očekávat pozdravy slunce v různých variacích, pozice ve stoje, předklony, rotace, otevírání kyčlí, záklony a převrácené pozice, to vše jemně vybalancováné intenzivní prací s dechem a zdraví přinášejícím důrazem na anatomickou preciznost provedení pozic (kdo zná Petru, ví že dech a správnost provádění pozic si na lekcích dobře hlídá). Zároveň se vždy těšit na vyšperkovaný a dobrou-náladu-přinášející hudební playlist!

/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
/ 90 min / 300 Kč (270 Kč permanentka)

REZERVACE

STRONG WAY TO FREEDOM

Neobvyklá směs hravých sekvencí, mezi kterými budete proplouvat vědomě, s dechem a plnou koncentrací. Zapojíte komplexně celé tělo, kousek po kousku, dotknete se svých limitů a překročíte je. Jednotlivé pohyby jsou do detailu instruovány tak, abyste vždy přesně věděli, co máte dělat. Od rozhýbání celé páteře “vlnovými” technikami, proplujeme posílením bočních stran Vašeho těla a zapojíme ty nejhlubší svaly. Probudíte tak své tělo k otevřenosti a pozornost obrátíte hluboko dovnitř, sami k sobě. Záměrem je každý pohyb procítít skrze sílu a dech jako masáž. Struktura lekce směřuje k závěrečným progresivním opakujícím se záklonům, po nichž se budete cítit jako znovuzrození.

/ Lekce vhodná sportovně založené začátečníky či pokročilé
/ 90 min / 300 Kč (350 Kč nečlenové)

REZERVACE

THE (HIIT) ZONE

Připravte se na pořádnou výzvu, nekompromisní trénink a spoustu vyplavených endorfinů v jednom. Ucítíte svaly, o kterých jste nevěděli, že máte, a zažijete pocity, které jste doteď nepoznali. Tenhle trénink vás dostane do „zóny“, kde včerejšek ani zítřek neexistuje, kde možnosti nemají limit a intenzita dechu přehlušuje vnímání času a prostoru. Kromě toho, že váš tep vyletí až ke stropu a kalorie budete pálit ještě nějakou dobu po tréninku, posílíte svalstvo celého těla, vylepšíte svou koordinaci pohybu, rychlost i výbušnost. Tento „vysoce intenzivní intervalový trénink“ vás vždy něčím překvapí. Co však můžete čekat je počáteční aktivace těla, cardio intervaly a zklidnění pomocí mobilizačních technik. Přestože je lekce postavena převážně na jednoduché práci s vlastní vahou těla, můžete se těšit na využití pomocníků jako jsou slidery, rezistenční gumy či foam rollery. „The HIIT Zone“ se stane nejen vaší oblíbenou čtvrteční dávkou energie, ale i cestou za lepší kondicí a dobrým pocitem ze sebe sama. Cíl? Cítit se jako šampion – ať už v tělocvičně či mimo ni.

/ Lekce vhodná pro sportovně aktivní začátečníky a pokročilé
/ 60 min / 200 Kč (180 Kč permanentka)

REZERVACE

Sleva 10 % při zakoupení balíčku 10 lekcí.
Studenti s platnou ISIC kartou a senioři mají u nás 10% slevu na všechny lekce.

Watch Dragon ball super