13 Úno FIT & FLEXI BUNDLE

Flexibilita našeho těla ovlivňuje jak kvalitu života každého z nás, tak i fyzického výkonu při různých aktivitách, které denně vykonáváme. Ať už cvičite jógu, chodíte do posilovny, nebo se sažíte zrovna doběhnout na tramvaj – víte, že čím větší rozsah pohybu zvládáme, tím méně tělesných omezení pociťujeme. S flexibilitou souvisí naše energie, pružnost a obratnost jak při sportu, tak v běžném životě a našem chování.

Připravili jsme pro vás balíček 5 unikátních lekcí zaměřených na flexibilitu a mobilitu těla. Každá lekce bude věnovaná specifické oblasti. Probereme jak s touto částí těla pracovat, zvýšit její flexibilitu a mobilitu, také jak fungují konkrétní svaly a  klouby v těle, jaké jsou druhy strčingu a mnoho dalšího.

Termín konání 26.2.-26.3.2018 vždy v pondělí 17:30-18:45.

1.  lekce (26.2.2018) bude věnována kyčlím a oblasti bederní páteře.
2. lekce (5.3.2018) bude zaměřená na hamstringy a předklony.
Ve 3. lekci (12.3.2018) se zaměříme na rotace a flexibilitu postranních částí těla.
4. hodina (19.3.2018) bude věnována ramenům, flexibilitě rukou a zápěstí.
V poslední, 5. lekci (26.3.2018) se budeme věnovat záklonům a otevírání hrudníku.

rezervovat

Zakoupením balíčku Fit & Flexi si zajišťujete své místo na všech pěti kurzech, které budou vedeny formou uzavřené skupiny s omezenou kapacitou. Kurz je vhodný nejen pro jogíny, ale pro všechny sportovce a ty, kteří chtějí posunout svou flexibilitu na vyšší úroveň.

Cena balíčku:  1750 Kč *
Omezená kapacita (20 osob)
Kurzem Vás povede lektorka Klára Pokorná

*V případě nepřítomnosti na některém z 5 kurzů v rámci balíčku není možné vrácení peněz či náhrada výuky v jiném termínu.Watch Dragon ball super