14 Říj JÓGA & DECH BASICS – SÉRIE 3 WORKSHOPŮ

Ve spolupráci s Namastery připravila naše lektorka Petra Hlousková sérii tří sobotních workshopů, které na sebe budou volně navazovat.

Jsou vhodné pro ty, kteří mají hlubší zájem o jógu. Pro ty, kteří hledají za jógou „něco víc“, chtějí ji poznat, objevovat, zkoušet, nebrat dosud poznané jako doktrínu. Hrát si. Vaše míra pokročilosti (či začátků) není důležitá, ale podstatný je zájem a vztah k dynamickému cvičení.

Harmonogram sobot:

9:00-9:30 Vinyasa na rozproudění těla i atmosféry

9:30-10:45 Technický blok

11:00-12:10 Ashtango-Vinyasa

12:15-13:00 Pranayama

23.9.2017

Již proběhlo

21.10.2017

Primary Series and Strength in your back:

  • síla je základ…bez síly není život…síla spojená s vědomým ovládnutím Vašeho jednání. Síla v pozicích Primary Series Ashtanga Yogy…síla na to rozdávat radost skrze naše zdraví. A ke zdraví je zase třeba silné tělo a duch…jedna spojená nádoba. Vysvětlení techniky vybraných pozic. Zapracování na síle zad, které potom otevřou cestu k záklonům (příprava na druhou sérii).
  • dále Pranayama jako hluboký základ či „prazáklad“ pro toho, pro koho jóga není jen cvičení v hezkém oblečku a chce se jí věnovat každý den nejlépe až do konce života (Uddiyana Bandha, Nauli, úplné výdechy, výdechy smíchem, kumbaky atd., párová dechová cvičení ve dvojicích…). Pranayama jako příprava na meditaci.

25.11.2017

Zaklánění + Pranayama

Cena:

1.000 Kč workshop

Rezervace:

petul.hlouskova@seznam.cz
nebo přes Namastery

Místo:

http://www.namastery.czWatch Dragon ball super