BARBARA

/ Letorka yógy a zakladatelka Namastery

Velice často říkám, že jógu cvičím plus mínus 7 let, avšak “skutečnou” jógu zhruba 3 roky. Rozhodné bylo období, kdy jsem si zakusila něco, co anglicky hovořící lidé často nazývají “rock bottom”, prostě vrchol mé nespokojenosti s některými oblastmi života nabral té nejvyšší formy a to odrážel i rozsáhlý ekzém a alergie. Člověk má v takové situaci možnost postavit se k věci v roli oběti, přizpůsobit se “osudu” a naučit se s věcmi žít tak jak jsou, anebo vzít situaci do svých rukou a začít dělat věci jinak. Série náhod-nenáhod, setkání, množství seminářů, workshopů a knih mě naučilo ke svému životu, tělu a lidem kolem mě přistupovat zcela jinak, vědoměji. Přivedlo mě to i k různým terapeutickým a vědeckým oborům, které nyní studuji, neskutečně mě fascinují a začleňuji je i do své praxe s klienty – jak na skupinové, tak individuální bázi. Mohu říci, že jsem nebyla nikdy šťastnější. Jóga se stala mým životním stylem, dovoluje mi odstraňovat ze života věci, které mi brání si jej užívat plnými doušky. Je to jakási tělesná hygiena, dialog s vlastním tělem. Baví mě dělat si z toho srandu a říkat lidem “Ok ok, plánuješ rozhovor se svým mužem, se svou kolegyní či kamarádkou, ale kdy jsi naposledy komunikovala se svým tělem, zjišťovala jak se má a jestli něco nepotřebuje?” Tento dialog je nesmírně důležitý a jóga & meditace je na to tím nejlepším prostředkem.

Lekce: Poweryoga, Yoga Beautiful TM

KLÁRA

Yoga teacher, handstad lover, rebel yogi. Klára začala jako učitelka aerial yogy, poté se pomalu z létání přesunula na podložku a začala cvičit vinyasa flow, yoga therapy a yin yogu. Absolovala kurz Instruktor Hatha jogy (150 hodin). Nyní se věnuje dynamické a silné Vinyase, která je hravá a zábavná. Kára rovněž praktikuje jako doplňkový styl jemnnou a hlubokou Yin yogu. Oba tyto styly se navzájem doplňují tak, aby přinesli harmonii a souznění mezi tělem a duší. Pravidelně pořádá jógové workshopy zaměřené na sílu, stabilitu a balance na rukou.

Klára absolvovala kurz “Inversion, adjustments, sequencing & self – inquiry (40 YTT )” a “Finding your balance (30 YTT)” se známým zahraničním lektorem Patrickem Beachem. Dlouhodobě spolupracuje s učiteli jako je Dylan Werner, Meghan Currie, Celest Pereira.

Lekce: Vinyasa yoga

PAVLA

 

Lekce: Soul yoga

DANIEL

Dech je klíčem k fyzickými i psychickým aspektům našeho života. V lekcích Vás provedu efektivním používáním dechu ke správnému provedení fyzické praxe a také jako nástroje pro zklidnění a ovládnutí mysli. Vrátíme se společně ke stavebním kamenům jógy, které vedou nejen k transformaci našeho těla ale také naší psychiky a hlubších aspektů našich životů.

Dvacet let pracuji v podnikatelském a korporátním prostředí na vedoucích pozicích včetně těch strategických v řízení mezinárodní firmy. Moje vlastní zkušenost potvrzuje, že jóga nám pomáhá v úspěšné materiální i duchovní realizaci ve vzájemné harmonii.

Lekce: Mind-Body Mastery Yoga

KRISTÝNA

Při sdílení jógy vycházím z kombinace principů ajurvédy a tantrické hatha jógy. Moje lekce jsou dynamické s cílem postupně přes tělo vědomě vést dech k celkovému posílení, vitalizací a znovunalezení spojení se sebou samotným.

Sdílím techniky, které jsou prověřeny tisíciletou tradicí, a které jsou předávány z učitele na žáka.

Moje vlastní zkušenost z praktikování je, že úsilí na podložce mění kvalitu života mimo ni. Jsem zde pro ty, kteří jsou otevřeni žít v plnosti – změnit to, co je potřeba a užívat si toho, co nám život nabízí.

Lekce: Lean & Sharp Hatha, Yoga Sculpt°

LENKA

 

LEKCE: Total Barre, Stott Pilates & Stretching

Watch Dragon ball super