20 Úno HORMONAL FLOW SEMI-PRIVÁTNÍ KURZ

Nastolte hormonální rovnováhu a získejte zpátky svou životní energii!

Důležitost hormonální rovnováhy

Hormonální nerovnováha u žen je tichá epidemie dnešní doby. Více než 20 milionů žen trpí Syndromem polycystických ovarií (PCOS), bolestivými či silnými menstruacemi, premenstruačními syndromy, děložními myomy, endometriózou, potížemi se štítnou žlázou či nadledvinkami. Hormonální antikoncepce je používána k řešení problémů spojených s endokrinním systémem- mnohdy již u dívek mladších sedmnácti let. Nejen, že problémy typické pro ženy staršího věku jsou nyní běžné již v mnohem mladším věku, objevují se také nové diagnózy, které se dříve nevyskytovaly. Potřeba hormonální substituční terapie u žen astornomicky roste. Dle statisktik je jeden z deseti párů neplodný a hysterektomie je stále nejčastější operací u ženy. Více než kdy dříve, je potřeba usilovat a znovunastolení rovnováhy, zachování si plodnosti a mladistvého chování našich hormonů.

Týká se to právě mě?

Když se řekne “hormony”, lidé si často myslí, že je to téma až pro ženy “po padesátce”. Realita je taková, že hormony se nás týkají už jako plodu v děloze, v průběhu dětství, dospívání… I nyní, když si čtete tento text, probíhá ve vašem těle nesčetné množství životně důležitých procesů, v nichž hormony hrají jednu z hlavních rolí.

Hormony jsou nevidětelnou rukou celého našeho organismu. Jejich nerovnováha je běžná u adolescentů, v reprodukčníím věku, v obodbí menoapusy i po ní. Trápí vás akné, mastné vlasy, lupy, suchá pokožka, migrény, podrážděnost, vyčerpanost, zácpa, nepravidelný cyklus, silná menstruace, padání vlasů, příbírání na váze, úzkosti, nespavost, neplodnost, snížená chuť na sex, přepadají vás chutě k jídlu? Může vás překvapit, že tyto zdánlivě nahodilé symptomy jsou často propojeny, a že jejich společný jemnovatel je právě hormonální nerovnováha. 

Všichni máme možnost o svou hormonální rovnováhu pravidelně pečovat. Při honbě za karíérou, cestováním, koníčky, péči o rodinu však často svým tělům nedáváme tolik potřebnou podporu. Mnohdy ani nevíme jak.

Co je Hromonal Flow?

Jedná se o jemnou (převážně) jógovou praxi propojující prvky hatha jógy, kundalini jógy, tibetského cvičení, relaxačních, dechových a meditačních technik. Prostřednictvím těchto praktik dochází, mimo jiné, k masáži žláz s vnitřní sekrecí, aktivaci lymfatického systému či prokrvování důležitých orgánů a tkání v těle. Cílem HF je znovuaktivování hormonálního systému, odstranění symptomů spojených s jeho nervnováhou, zmírňování stresu a snížení emoční zátěže. Tato lekce byla speciálně vytvořená Markétou Maršálkovou pro Namastery.

Proč semi-privátní kurz?

Vzhledem k tomu, že výsledky tohoto cvičení závisí na jeho pravidelnosti, rozhodli jsme se lekce Hormonal Flow koncipovat jako semi-privátní kurz. Během 10 lekcí budete mít možnsot si techniky osvojit a po ukončení kurzu je dlouhodbě aplikovat v rámci své osobní praxe. Komorní charakter malé uzavřené skupiny navodí ideální atmosféru pro tento typ cvičení a zároveň umožní co nejidndividuálnější práci lektora s kleintem.

Detaily kurzu

  • Termín 13.3.-15.5.2019 ; každou středu od 16:30-17:30
  • 10 lekcí Hormonal Flow pod vedením Markéty Maršálkové
  • Uzavřená skupina max. 8 osob 
  • Cena 5000 Kč*

Termíny jednotlivých lekcí kurzu: 13.3., 20.3., 27.3., 3.4., 10.4., 17.4., 24.4., 1.5., 8.5., 15.5. (10 za sebou jdoucích střed  počínaje 13.3.2019)

V případě zmeškání lekce kurzu je možnost náhrady za jakoukoliv 90min otevřenou skupinovou lekci Moderní Aštangy s Markétou Maršálkovou. Možné je nahradit maximálně 2 lekce kurzu.

*V ceně kurzu je balíček pro podporu hormonální rovnováhy od Ecce Vity v hodnotě 500 Kč

REZERVACE Watch Dragon ball super