BARBARA

/ Letorka yógy a zakladatelka Namastery

Velice často říkám, že jógu cvičím plus mínus 7 let, avšak “skutečnou” jógu zhruba 3 roky. Rozhodné bylo období, kdy jsem si zakusila něco, co anglicky hovořící lidé často nazývají “rock bottom”, prostě vrchol mé nespokojenosti s některými oblastmi života nabral té nejvyšší formy a to odrážel i rozsáhlý ekzém a alergie. Člověk má v takové situaci možnost postavit se k věci v roli oběti, přizpůsobit se “osudu” a naučit se s věcmi žít tak jak jsou, anebo vzít situaci do svých rukou a začít dělat věci jinak. Série náhod-nenáhod, setkání, množství seminářů, workshopů a knih mě naučilo ke svému životu, tělu a lidem kolem mě přistupovat zcela jinak, vědoměji. Přivedlo mě to i k různým terapeutickým a vědeckým oborům, které nyní studuji, neskutečně mě fascinují a začleňuji je i do své praxe s klienty – jak na skupinové, tak individuální bázi. Mohu říci, že jsem nebyla nikdy šťastnější. Jóga se stala mým životním stylem, dovoluje mi odstraňovat ze života věci, které mi brání si jej užívat plnými doušky. Je to jakási tělesná hygiena, dialog s vlastním tělem. Baví mě dělat si z toho srandu a říkat lidem “Ok ok, plánuješ rozhovor se svým mužem, se svou kolegyní či kamarádkou, ale kdy jsi naposledy komunikovala se svým tělem, zjišťovala jak se má a jestli něco nepotřebuje?” Tento dialog je nesmírně důležitý a jóga & meditace je na to tím nejlepším prostředkem.

Lekce: Poweryoga, Yoga Beautiful TM

KLÁRA

Yoga teacher, handstad lover, rebel yogi. Klára začala jako učitelka aerial yogy, poté se pomalu z létání přesunula na podložku a začala cvičit vinyasa flow, yoga therapy a yin yogu. Absolovala kurz Instruktor Hatha jogy (150 hodin). Nyní se věnuje dynamické a silné Vinyase, která je hravá a zábavná. Kára rovněž praktikuje jako doplňkový styl jemnnou a hlubokou Yin yogu. Oba tyto styly se navzájem doplňují tak, aby přinesli harmonii a souznění mezi tělem a duší. Pravidelně pořádá jógové workshopy zaměřené na sílu, stabilitu a balance na rukou.

Klára absolvovala kurz “Inversion, adjustments, sequencing & self – inquiry (40 YTT )” a “Finding your balance (30 YTT)” se známým zahraničním lektorem Patrickem Beachem. Dlouhodobě spolupracuje s učiteli jako je Dylan Werner, Meghan Currie, Celest Pereira.

Lekce: Vinyasa yoga

MARKÉTA

Markéta se věnuje józe již 16 let, miluje tanec, zpívá, hraje na ukulele a dělá úžasné masáže. Je to jeden z lidí, kteří rozzáří místnost svou přítomností a každý si ji na první dobrou zamiluje. Není divu, že má při sobě již mnohaletou věrnou fanouškovskou základnu. Z našeho pohledu je to velmi inspirativní osobnost, jejíž popularita se šíří výhradně slovem a dobrou zkušeností. Markéta má poměrně rozsáhlý repertoár jógových stylů. Momentálně učí exkluzivně u nás v Namastery, kde vede lekce moderní Aštangy.

Na svých hodinách učím dynamičtější vinyasu, při které kladu důraz na spojení dechu s pohybem a to vše za doprovodu hudby, která jen umocňuje radost a prožitek při jógových ásanách. S pomocí hudby, zpěvu manter, meditace a vědomého dýchání – začneme postupně seřazovat tělo, duši a vědomí a tím vytvoříme vnitřní cestu k uzdravení a posílení. Při svých hodinách chci hlavně rozdávat radost a lásku kterou jóga přináší mě.

Lekce:  Yoga Barré, Moderní Aštanga, Hormonální Flow

PAVLA

Jógu jsem potkala kolem roku 2009 a přes různé její úrovně mi vnesla do života něhu, pokoru, vytrvalost a další cenné zkušenosti. Každé ráno, často na koberci v kuchyni, si znovu a s radostí uvědomuji, že každá lekce, kterou mám to štěstí vést, mi dodává energii, lásku a probouzí ve mě ten nejširší vnitřní, a asi i vnější úsměv. Naplňuje mě klid a síla Hatha jógy, kterou velice ráda učím, a právě Hatha mi umožňuje předat další krásnou verzi jógy, a to Jin jógu. Fascinující Jin je mojí srdeční záležitostí, balancuje dynamický způsob života, učí mě trpělivosti, duševní čistotě a spokojenosti.

 

Lekce: Soul yoga

DANIEL

Dech je klíčem k fyzickými i psychickým aspektům našeho života. V lekcích Vás provedu efektivním používáním dechu ke správnému provedení fyzické praxe a také jako nástroje pro zklidnění a ovládnutí mysli. Vrátíme se společně ke stavebním kamenům jógy, které vedou nejen k transformaci našeho těla ale také naší psychiky a hlubších aspektů našich životů.

Dvacet let pracuji v podnikatelském a korporátním prostředí na vedoucích pozicích včetně těch strategických v řízení mezinárodní firmy. Moje vlastní zkušenost potvrzuje, že jóga nám pomáhá v úspěšné materiální i duchovní realizaci ve vzájemné harmonii.

Lekce: Mind-Body Mastery Yoga

KRISTÝNA

Při sdílení jógy vycházím z kombinace principů ajurvédy a tantrické hatha jógy. Moje lekce jsou dynamické s cílem postupně přes tělo vědomě vést dech k celkovému posílení, vitalizací a znovunalezení spojení se sebou samotným.

Sdílím techniky, které jsou prověřeny tisíciletou tradicí, a které jsou předávány z učitele na žáka.

Moje vlastní zkušenost z praktikování je, že úsilí na podložce mění kvalitu života mimo ni. Jsem zde pro ty, kteří jsou otevřeni žít v plnosti – změnit to, co je potřeba a užívat si toho, co nám život nabízí.

Lekce: Lean & Sharp Hatha, Yoga Sculpt°

LENKA

Lenka je velmi skromný člověk, který o sobě nerad mluví. Kdo o ní však často mluví jsou lidé, kteří vyzkoušeli jednu z jejích ikonických lekcí Total Barré či Stott Pilates. Naši klienti ji milují pro jeji profesionalitu, důslednost, disciplínu a vysoké nasazení. Pokud jejílekci vyzkoušíte, na tento zážitek rozhodně jen tak nezapomenete. Přijďte zjistit proč!

LEKCE: Total Barre, Stott Pilates & Stretching

PETRA

Jsem dříč hledající potěšení v relaxaci. Jsem žena, co zastává vrcholovou manažerskou pozici ve finanční sféře. Jsem duší sportovec, co dříve hledal výsledky. Objevila jsem však světlo, které ozářilo potemnělou stezku a přineslo vědomí si sama sebe, své hodnoty a každodenních drobných radostí. Místo touhy po výkonu vneslo do běhání i všeho konání hodnotu prožitku. Tím světlem je jóga.
Stala jsem se jejím oddaným a pokorným studentem. S tímto záměrem chci vést čistou jógovou cestou i Vás. Zapotíte se, bude to hodně fyzické, silné, budete se smát a dýchat – to je to hlavní, na čem ve finále záleží. Chci Vám totiž ukázat to, v čem smysl spatřuji já.

Lekce: Funkční Yoga

JOHANA

Lekce: The (Hiit) Zone

Watch Dragon ball super