KURZ: DECH JAKO SUPERSCHOPNOST S JANEM ŽALUDEM OD PONDĚLÍ 3.6. 👉🏼 VÍCE INFORMACÍ ZDE.

Védská Meditace

Kvalita našeho odpočinku určuje zdraví a výkonnost našeho těla, kvalitu činností a vůbec, celého našeho života. Máte-li v životě nedostatek času a odpočinku, a jste-li skeptičtí vůči tradičním meditačním technikám spirituálního rázu, zpozorněte - Védská meditace je krátká a jednoduchá technika, která probíhá v tichosti, zklidňuje mysl, rozpouští nahromaděný stres v těle, zajišťuje spolehlivý přístup k opravdu hlubokému odpočinku a znovu dodává tělu energii. Za jeden kurz, obsahující 4 zhruba 180-minutové setkání 4 za sebou jdoucí dny, techniku ovládne naprosto každý a je připraven ji po zbytek života využívat sám bez dalšího rozvoje.

Přijměte pozvání na kurz Védské meditace s Timem Mitchellem, australským učitelem meditace a odborníkem na ájurvédu, který pravidelně pořádá kurzy meditace po celém světě a je považován za nejzkušenějšího učitele Védské meditace v Evropě. Vzhledem k vynikajícím dlouhodbým zkušenostem a výsledkům s našilmi klienty jsme s Timem Mitchelem navázali dlouhodobou spolupráci, díky které tyto kurzy v našem studiu probíhají minimálně jednou ročně.

Nejbližší nadcházející termín kurzu je:

Čtvrtek 4.6.2020 - Neděle 7.6.2020 (viz níže)

Co tedy přesně je védská meditace?

Védská meditace je prostý 20-minutový proces, který přináší stav odpočinku často přironávaného k 8-hodinovému spánku. Je to technika, kterou je velice snadné si osvojit, pokud je předána správným způsobem.Praktikuje se zpravidla dvakrát denně 20 minut – kdekoliv můžete bezpečně zavřít oči a pohodlně sedět (tramvajová zastávka, metro, doma na gauči, oblíbená kavárna, lavička v parku, v kanceláři na židli, atp.)

V čem mi védská meditace pomůže?

Védská meditace samovolně zklidní tělo i mysl a zbaví je neklidu, který je způsobený stresem a únavou. Okamžité přínosy meditace si užívají lidé každého věku i způsobu života. Zahrnují například:

 • Redukci napětí a úzkosti
 • Větší odolnost proti stresu
 • Zlepšení paměti a koncentrace
 • Zlepšení schopnosti se učit
 • Více energie
 • Odolnější imunitní systém
 • Zlepšení zdraví
 • Hlubší spánek
 • Lepší schopnost užívat si života
 • Lepší mezilidské vztahy
 • Jasnější myšlení
 • Zpomalení biologického stárnutí

Védská meditace je Váš nový rituál a tajný nástroj pro úspěšný život!

Podívejte se na krátké úvodní VIDEO o Védské Meditaci s Timem

Jak kurz probíhá?

Ve 4 dnech kurzu se celá skupina sejde pravidelně vždy na zhruba 2,5 - 3 hodiny (ráno nebo v podvečer - dle výběru kurzu; první den je vždy kratší). V průběhu kurzu se dozvíte detailní informace o tom, jak meditace funguje, jak ji správně provádět, kdy a kde meditovat. Tim se vždy ujistí, že je pro Vás vše srozumitelné, že je Vám s technikou příjemně a vše je pro Vás jednoduché. Od prvního dne kurzu budete mít možnost meditaci zkoušet a praktikovat, a to jak společně s Timem, tak sami doma. Každý den je věnováno dostatek času i prostoru pro Vaše otázky, které v počátcích osvojování si techniky běžně přicházejí. Po ukončení tohoto kurzu jste připraveni techniku efektivně používat po zbytek Vašeho života.

Cena kurzu a přihlašování

Tady nastává to pravé Védské učení. Kurz nemá pevně stanovenou cenu! Proč, to Vám hned vysvětlíme. Cena příspěvku na kurz vychází z odedávna dodržované tradice výuky meditace v Indii. V dávných dobách museli zájemci cestovat do Himalájí, vyhledat zde učitele a alespoň týden pomáhat v jeho domácnosti nebo hospodářství, čímž prokázali své odhodlání a touhu naučit se meditaci. Nebojte, necheme po Vás abyste nám pomáhali s úklidem. Výše příspěvku na kurz je individuální a měla by, dle tradice, odpovídat vašemu týdennímu příjmu.

Abychom pokryli náklady spojené s organizací kurzu a zaopatřením pobytu Tima v ČR, stanovili jsme konkrétně pouze minimální požadovaný příspěvek - a to ve výši 5500,-Kč. Našim cílem je, co nejlépe zachovat tradici a umožnit i v dnešní době, aby relativní hodnota kurzu byla stejná pro všechny. Doporučujeme tedy uhradit částku, která odpovídá Vašemu týdennímu příjmu.

Berte prosím na vědomí, že tuto techniku se naučíte jednou a bude Vám sloužit po celý život.

Na kurz se, prosím, přihlaste přes náš rezervační systém, kde je jako cena nastavená mimimální výše příspěvku. Dorovnání částky dle vlastních příjmů a uvážení probíhá v den zahájení kurzu v hotovosti v bílé obálce. O dalších podrobnostech budeme účastníky informovat emailem před začátkem kurzu.

Storno podmínky

Při zrušení účasti na kurzu méně než 30 dní a více než 14 dní před začátkem, bude klientovi vrácena polovina zálohy. Při zrušení účasti na kurzu méně než 14 dní před začátkem nebude klientovi vyplacena žádná náhrada. Zálohu lze převést na náhradníka, kterého si klient sám obstará.

Časové rozložení kurzu

Můžete si vybrat ze dvou časových variant kurzu - ranní a večerní. První den budete přizvání k obřadu Puja. Tim v soukromí předá každému mantru a budeme společně meditovat. První setkání potrvá asi hodinu a půl. Následující tři dny patří logickému pochopení techniky meditace. Tim vysvětlí, jak celý proces funguje, ukáže praktické rady jak, kde, kdy meditovat, ujistí se, že je Vám s mantrou příjemně a vše je pro vás snadné.

Ranní kurz (bez překladu)

čtvrtek 4.6. Dopolední zahajovací ceremonie “PUJA”  (1,5 H, přesný začátku čas bude upřesněn týden před kurzem)
pátek 5.6. 9:45 - 11:45 (2 H)
sobota 6.6. 8:30 - 11:00 (2,5 H)
neděle 7.6. 8:30 - 11:00 (2,5 H)

Večerní kurz (s překladem - barbara)

čtvrtek 4.6. Odpolední zahajovací ceremonie “PUJA” (1,5 H, přesný začátku čas bude upřesněn týden před kurzem)
pátek 5.6. 17:30 - 20:00 (2,5 H)
sobota 6.6. 17:30 - 20:00 (2,5 H)
neděle 7.6. 16:30 - 18:30 (2 H)

Docházku je na požádání možné nakombinovat (jeden den přijdete ráno, jiný zase večer). Ranní kurz je bez překladu.

Rezervace přes ROZVRH