Menu Zavřít
NAMASTERY YOGA
Síla
Kardio
Flexibilita
Regenerace
NAMASTERY YOGA

Namastery Yoga je další ikonická lekce, speciálně vytvořená pro Namastery. Kombinuje Ashtanga jógu, Vinyasu a intenzivní práci s dechem. Někdy hraje hudba, jindy se koupete v hudební lázni (vytvořené speciálně vibrujícími nástroji) a někdy se celý sál nese pouze na vlnách jemně šumícího dechu. Můžete čekat zahřátí, posílení a uvolnění celého těla. Zároveň je jisté, že se naše úžasná lektorka Markéta Maršálková vždy postará o to, aby vás tato dynamická lekce zavedla do míst daleko od myšlenek a blízko k vaší vnitřní rovnováze.

 •  Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
 • CZE; 90 min
 • 350 Kč (300 Kč pro členy)
YOGA BARRE
Síla
Kardio
Flexibilita
Regenerace
YOGA BARRE

Znáte ten pocit? Když v těle kolují ty správné šťávy- serotonin, dopamin, endorfin, oxytocin, relaxin…Můžete stát a ani se nehýbat, přesto vám tiká koutek rtů, protože uvitř probíhá karneval radosti a vy víte, že vše je tak jak má být, že vše zvládnete a život je nádherný! Takový stav umí (mimo jiné) velice dobře navodit dobrá lekce jógy či tance, když se člověk po celém dni vrátí domů, ne však fyzicky, ale hlavně duševně- sám k sobě… Co teprv, když se spojí jóga a tanec dohromady? Markéta Maršálková je spoustu věcí- mimo jiné kouzelnice dobré nálady, která umí domluvit ledaskteré posmutnělé a unavené duši. Na lekcích Yoga Barre se ztratíte v dechu, doslova hypnotizující hudbě a ladných protahujících pohybech.

 • Lekce vhodná pro i začátečníky
 • CZE; 90 min
 • 430 Kč (380 Kč pro členy)
HATHA & YIN
Síla
Kardio
Flexibilita
Regenerace
HATHA & YIN

Hatha a Yin. Jóga, která jde od základů. Od základů těla a duše. Při této lekci objevíme svůj záměr, ukotvíme se v delších výdržích Hatha jógy, rozpustíme veškeré tenze a napětí.

Náš dech nás provede skrze pomalejší sekvenci ásan, až k jemnému napojení se na sebe sama v Yinové části lekce, která plynule přejde do hluboké relaxace doprovázené aromaterapií.

 • Lekce vhodná pro začátečníky i pokročilé
 • CZE; 75 min
 • 300 Kč (250 Kč pro členy)
TOTAL BARRE & STOTT PILATES
Síla
Kardio
Flexibilita
Regenerace
TOTAL BARRE & STOTT PILATES

Barre je vysoce energetická dynamická forma pohybu u baletní tyče. Kombinuje prvky pilates, baletu a vytrvalostního cvičení. Jedná se o jednu z nejefektivnějších, nejrychlejších a nejbezpečnějších cest, jak formovat vaše tělo. Za pouhou hodinu dosáhnete plného tělesného cvičení, zaměřeného na oblasti, se kterými se zejména ženy potýkají nejvíce: boky, stehna, zadek, břicho a paže. Tato technika je velmi šetrná ke kloubům, vyhýbá se odskakování a nárazům. Baletní tyč zároveň minimalizuje riziko zranění, nedochází k přepínání svalů nesprávným způsobem. Po každé sekci následuje strečink za účelem vytvoření dlouhé štíhlé postavy bez objemu.

Přestože toto cvičení více preferují ženy, je vhodné také pro muže. V rámci privátních lekcí lze lekci Barre přizpůsobit potřebám každého jedince.

 • Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
 • 90 min / 350 Kč (300 Kč pro členy)
STRONG & FOCUSED YOGA
Síla
Kardio
Flexibilita
Regenerace
STRONG & FOCUSED YOGA

Hravá lekce plná komplexních dynamických sekvencí která skrze intenzivní práci s dechem odemyká váš potenciál, zároveň zastavuje tok myšlenek a navozuje pocit vnitřního klidu. Protože věříme v sílu okamžiku, je každá lekce unikátní a přizpůsobuje se svým zaměřením konkrétní skupině na každé lekci. Můžete však vždy počítát s tím, že si dáte do těla, zapracujete na sobě a alespoň o kousek posunete své hranice možností.

 • Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
 • 60 min / 250 Kč (200 Kč pro členy)
STRONG WAY TO FREEDOM
Síla
Kardio
Flexibilita
Regenerace
STRONG WAY TO FREEDOM

Neobvyklá směs hravých sekvencí, mezi kterými budete proplouvat vědomě, s dechem a plnou koncentrací. Zapojíte komplexně celé tělo, kousek po kousku, dotknete se svých limitů a překročíte je. Jednotlivé pohyby jsou do detailu instruovány tak, abyste vždy přesně věděli, co máte dělat. Od rozhýbání celé páteře “vlnovými” technikami, proplujeme posílením bočních stran Vašeho těla a zapojíme ty nejhlubší svaly. Probudíte tak své tělo k otevřenosti a pozornost obrátíte hluboko dovnitř, sami k sobě. Záměrem je každý pohyb procítít skrze sílu a dech jako masáž. Struktura lekce směřuje k závěrečným progresivním opakujícím se záklonům, po nichž se budete cítit jako znovuzrození.

 • Lekce vhodná sportovně založené začátečníky či pokročilé
 • 90 min / 350 Kč (300 Kč pro členy)
THE (HIIT) ZONE
Síla
Kardio
Flexibilita
Regenerace
THE (HIIT) ZONE

Připravte se na pořádnou výzvu, nekompromisní trénink a spoustu vyplavených endorfinů v jednom. Ucítíte svaly, o kterých jste nevěděli, že máte, a zažijete pocity, které jste doteď nepoznali. Tenhle trénink vás dostane do „zóny“, kde včerejšek ani zítřek neexistuje, kde možnosti nemají limit a intenzita dechu přehlušuje vnímání času a prostoru. Kromě toho, že váš tep vyletí až ke stropu a kalorie budete pálit ještě nějakou dobu po tréninku, posílíte svalstvo celého těla, vylepšíte svou koordinaci pohybu, rychlost i výbušnost. Tento „vysoce intenzivní intervalový trénink“ vás vždy něčím překvapí. Co však můžete čekat je počáteční aktivace těla, cardio intervaly a zklidnění pomocí mobilizačních technik. Přestože je lekce postavena převážně na jednoduché práci s vlastní vahou těla, můžete se těšit na využití pomocníků jako jsou slidery, rezistenční gumy či foam rollery. „The HIIT Zone“ se stane nejen vaší oblíbenou čtvrteční dávkou energie, ale i cestou za lepší kondicí a dobrým pocitem ze sebe sama. Cíl? Cítit se jako šampion – ať už v tělocvičně či mimo ni.

 • Lekce vhodná pro sportovně aktivní začátečníky a pokročilé
 • 60 min / 250 Kč (200 Kč pro členy)