KURZ: DECH JAKO SUPERSCHOPNOST S JANEM ŽALUDEM OD PONDĚLÍ 3.6. 👉🏼 VÍCE INFORMACÍ ZDE.

LEKCE KTERÉ MAJÍ DUŠI

NAMASTERY YOGA
Síla
Kardio
Flexibilita
Regenerace
NAMASTERY YOGA

Namastery yoga je náš vlastní recept, kombinující prvky různých stylů jógy do jedné lekce tak, aby byla dosažena dokonalá harmonie fyzického, emocionálního a psychického těla. Vychází zejména z Vinyasy, Hatha jógy, Kundalini jógy a Taoistických učení. Můžete očekávat zábavné sekvence, challengující balance či výdrže, příjemné meditace i různá zajímavá překvapení, které dohromady mají za úkol jediné - vytvářet z lekcí unikátní zážitky. Vzhledem k tomu, že je v Namastery každý lektor výjimečný a autentický, je i každá z těchto lekcí jiná a často se vyvíjí společně s lektorem a jeho studenty. Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé.

  • CZE / ENG
  • 75 min; 325 Kč (275 Kč pro členy)
  • 90 min; 350 Kč (300 Kč pro členy)
  • Lektoři: Barbara, Markéta, Petra
BALLET BARRE
Síla
Kardio
Flexibilita
Regenerace
BALLET BARRE

Trénujte jako tanečnice! A nejen to! Tato unikátní lekce vám umožní zažít atmosféru a intenzitu pravého tanečního tréninku. Jedná se o vysoce energetický a dynamický program, intergrující prvky baletu, pilates a mindfulness. Prostřednictvím krátkých choreografií na inspirující hudbu se naučíte správnou biomechaniku pohybu, zvyýšíte svou flexibilitu, koordinaci těla, sílu i vytrvalost. Zároveň zpevníte problematické partie a vytancujete ze sebe veškeré napětí a stres. Tato lekce je určena pro všechny klienty nehledě na jejich zkušenosti. Z lekce budete odcházet s mnohem větší pohybovou elegancí, noblesou a uvolněnou energií.

  • CZE / ENG 90 min;
  • 350 Kč (300 Kč pro členy)
  • Lektoři: Helena
NAMASTERY YOGA BARRE
Síla
Kardio
Flexibilita
Regenerace
NAMASTERY YOGA BARRE

Znáte ten pocit když v těle kolují ty správné šťávy- serotonin, dopamin, endorfin, oxytocin, relaxin…Uvnitř probíhá karneval radosti a vy víte, že vše je jak má být, není nic, co byste nezvládli a život je nádherný! Takový stav umí velice dobře navodit například dobrá lekce jógy či tance, když se člověk po celém dni vrátí domů, ne však fyzicky, ale hlavně duševně- sám k sobě… Co teprv, když se spojí tanec a jóga dohromady? Markéta Maršálková vytvořila pro Namastery speciální lekci, kombinující jógu a taneční techniky s atletickou intenzitou. Výsledkem je komplexní trénink pro celé tělo a zároveň pohlazení pro vaši duši. Na lekcích Yoga Barre se ztratíte v dechu, doslova hypnotizující hudbě a ladných protahujících pohybech.

  • CZE/ENG
  • 90min 430 Kč (380 Kč pro členy)
  • Lektoři: Markéta