LEVEL UP YOGA

Cvičíte jógu a už nějakou dobu stagnujete? Lákají vás náročnější pozice či tranzice a nevíte jak na ně? Naše lekce LEVEL UP je to, co potřebujete! Každý týden je to vlastně takový malý workshop. Narozdíl od klasické jógové lekce, kdy proplynete sekvencemi ani nevíte jak a v nejlepším případě vás sem tam někdo opraví, Level -up je jiná. Je to lekce i trénink! Čeká vás opravdu profesionální vedení a opravování v pozicích (adjustments), nové drily pro práci na doma a hlavně velmi cenné rady! 

Jestli je někdo fantastický učitel pokročilé vinyasy a libuje si v technikách a kombinacích, je to právě naše úžasná Klára Pokorná @klara_yoga . Absolvovala kurzy po celém světě s lektory jako Dylan Werner @dylanwerner , Patrick Beach @patrickbeach, či Megan Currie @megancurrie a nově je také certifikovaným učitelem jógovych učitelů.

/ Lekce vhodná pro mírně pokročilé / level moderate & intermediate

/ CZE/ENG 90 min

REZERVACE

MODERNÍ ASHTANGA YOGA

Moderní Ashtanga je další ikonická lekce, speciálně vytvořená pro Namastery. Kombinuje Ashtanga jógu, Vinyasu a intenzivní práci s dechem. Někdy hraje hudba, jindy se koupete v hudební lázni (vytvořené speciálně vibrujícími nástroji) a někdy se celý sál nese pouze na vlnách jemně šumícího dechu. Můžete čekat zahřátí, posílení a uvolnění celého těla. Zároveň je jisté, že se naše úžasná lektorka Markéta Maršálková vždy postará o to, aby vás tato dynamická lekce zavedla do míst daleko od myšlenek a blízko k vaší vnitřní rovnováze.

/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
/ CZE; 90 min
/ 300 Kč (270 Kč permanentka)

REZERVACE

YOGA BARRE

Znáte ten pocit? Když v těle kolují ty správné šťávy- serotonin, dopamin, endorfin, oxytocin, relaxin…Můžete stát a ani se nehýbat, přesto vám tiká koutek rtů, protože uvitř probíhá karneval radosti a vy víte, že vše je tak jak má být, že vše zvládnete a život je nádherný! Takový stav umí (mimo jiné) velice dobře navodit dobrá lekce jógy či tance, když se člověk po celém dni vrátí domů, ne však fyzicky, ale hlavně duševně- sám k sobě… Co teprv, když se spojí jóga a tanec dohromady? Markéta Maršálková je spoustu věcí- mimo jiné kouzelnice dobré nálady, která umí domluvit ledaskteré posmutnělé a unavené duši. Na lekcích Yoga Barre se ztratíte v dechu, doslova hypnotizující hudbě a ladných protahujících pohybech. Ani jednu z těchto lekcí jinde v Praze nenajdete. A o tom je vlastně celé Namastery. Pro specialní věci musíte na specialní místa! ✨

/ Lekce vhodná pro i začátečníky
/ CZE; 90 min
/ 380 Kč

REZERVACE

HATHA & YIN

Hatha a Yin. Jóga, která jde od základů. Od základů těla a duše. Při této lekci objevíme svůj záměr, ukotvíme se v delších výdržích Hatha jógy, rozpustíme veškeré tenze a napětí.
Náš dech nás provede skrze pomalejší sekvenci ásan, až k jemnému napojení se na sebe sama v Yinové části lekce, která plynule přejde do hluboké relaxace doprovázené aromaterapií.

/ Lekce vhodná pro začátečníky i pokročilé
/ CZE; 75 min
/ 250 Kč (300 pro nečleny)

REZERVACE

TOTAL BARRE & STOTT PILATES

Barre je vysoce energetická dynamická forma pohybu u baletní tyče. Kombinuje prvky pilates, baletu a vytrvalostního cvičení. Jedná se o jednu z nejefektivnějších, nejrychlejších a nejbezpečnějších cest, jak formovat vaše tělo. Za pouhou hodinu dosáhnete plného tělesného cvičení, zaměřeného na oblasti, se kterými se zejména ženy potýkají nejvíce: boky, stehna, zadek, břicho a paže. Tato technika je velmi šetrná ke kloubům, vyhýbá se odskakování a nárazům. Baletní tyč zároveň minimalizuje riziko zranění, nedochází k přepínání svalů nesprávným způsobem. Po každé sekci následuje strečink za účelem vytvoření dlouhé štíhlé postavy bez objemu.
Přestože toto cvičení více preferují ženy, je vhodné také pro muže. V rámci privátních lekcí lze lekci Barre přizpůsobit potřebám každého jedince.

/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
/ 60 min / 200 Kč (180 Kč permanentka)
/ 90 min / 300 Kč (270 Kč permanentka)

REZERVACE

FUNKČNÍ YOGA

 
Funčkní jóga je geniální kombinací dynamické vinyasy, práce s dechem a precizním nastavováním těla v pozicích. Můžete očekávat pozdravy slunce v různých variacích, pozice ve stoje, předklony, rotace, otevírání kyčlí, záklony a převrácené pozice, to vše jemně vybalancováné intenzivní prací s dechem a zdraví přinášejícím důrazem na anatomickou preciznost provedení pozic (kdo zná Petru, ví že dech a správnost provádění pozic si na lekcích dobře hlídá). Zároveň se vždy těšit na vyšperkovaný a dobrou-náladu-přinášející hudební playlist!

/ Lekce vhodná pro začátečníky a pokročilé
/ 60 min / 250, nečlen / 200,- člen

REZERVACE

STRONG WAY TO FREEDOM

Neobvyklá směs hravých sekvencí, mezi kterými budete proplouvat vědomě, s dechem a plnou koncentrací. Zapojíte komplexně celé tělo, kousek po kousku, dotknete se svých limitů a překročíte je. Jednotlivé pohyby jsou do detailu instruovány tak, abyste vždy přesně věděli, co máte dělat. Od rozhýbání celé páteře “vlnovými” technikami, proplujeme posílením bočních stran Vašeho těla a zapojíme ty nejhlubší svaly. Probudíte tak své tělo k otevřenosti a pozornost obrátíte hluboko dovnitř, sami k sobě. Záměrem je každý pohyb procítít skrze sílu a dech jako masáž. Struktura lekce směřuje k závěrečným progresivním opakujícím se záklonům, po nichž se budete cítit jako znovuzrození.

/ Lekce vhodná sportovně založené začátečníky či pokročilé
/ 90 min / 300 Kč (350 Kč nečlenové)

REZERVACE

THE (HIIT) ZONE

Připravte se na pořádnou výzvu, nekompromisní trénink a spoustu vyplavených endorfinů v jednom. Ucítíte svaly, o kterých jste nevěděli, že máte, a zažijete pocity, které jste doteď nepoznali. Tenhle trénink vás dostane do „zóny“, kde včerejšek ani zítřek neexistuje, kde možnosti nemají limit a intenzita dechu přehlušuje vnímání času a prostoru. Kromě toho, že váš tep vyletí až ke stropu a kalorie budete pálit ještě nějakou dobu po tréninku, posílíte svalstvo celého těla, vylepšíte svou koordinaci pohybu, rychlost i výbušnost. Tento „vysoce intenzivní intervalový trénink“ vás vždy něčím překvapí. Co však můžete čekat je počáteční aktivace těla, cardio intervaly a zklidnění pomocí mobilizačních technik. Přestože je lekce postavena převážně na jednoduché práci s vlastní vahou těla, můžete se těšit na využití pomocníků jako jsou slidery, rezistenční gumy či foam rollery. „The HIIT Zone“ se stane nejen vaší oblíbenou čtvrteční dávkou energie, ale i cestou za lepší kondicí a dobrým pocitem ze sebe sama. Cíl? Cítit se jako šampion – ať už v tělocvičně či mimo ni.

/ Lekce vhodná pro sportovně aktivní začátečníky a pokročilé
/ 60 min / 200 Kč (180 Kč permanentka)

REZERVACE

Sleva 10 % při zakoupení balíčku 10 lekcí.
Studenti s platnou ISIC kartou a senioři mají u nás 10% slevu na všechny lekce.

Watch Dragon ball super