Jarní kurz Mummy&Me s Jade Clayton

Jarní kurz Mummy&Me s Jade Clayton

 

Jste maminkou malých dětí a ráda byste se svým děťátkem strávila opravdu kvalitní společný čas, na který při každodenním shonu a povinnostech možná nezbývá tolik času, kolik byste si přála? Přihlaste se na náš jarní kurz Mummy&Me Ballet, ve kterém skrz společně strávený čas budete společně s dětmi rozvíjet jejich pohybové vyjádření, fantazii a představivost. 

Lekce pro maminky a jejich malé princezny (i prince), které budou pod profesionálním dohledem vedeny k základům baletu, práci s koordinací těla, vnímání hudby a jejich pohybovému vyjádření. To vše hravou a zábavnou cestou.

Děti budou vedeny k tanci skrze povídání příběhů, obraznost a hry, díky čemuž budou kromě jiného rozvíjet svou fantazii a představivost. Zároveň je touto zábavnou formou přirozeně udržována pozornost a zapojení dětí v lekci.

 

 

 

Pro jak staré děti je kurz vhodný?

Lekce je vhodná pro maminky s dětmi ve věkovém rozmezí od 2 do 5 let. Vaše dítě může na lekci doprovázet též babička, teta či jiná zodpovědná dospělá osoba.

Lekce je vedena primárně v angličtině, lektorka se však dorozumí i česky.

Délka kurzu

Délka jarního turnusu našeho kurzu je 3 měsíce, konkrétně od středy 10. dubna do středy 26. června. 

KDY? 45min lekce  probíhá každou středu od 16.45 

 

Jak kurz funguje?

✔️ neomezený vstup na lekci „Mummy & Me Ballet“ od 10. dubna do 27. června 2024

✔️ při zrušení lekce ze strany studia rádi nahradíme lekci nad rámec časového ohraničení balíčku

✔️ kurz je dostupný jak pro členy tak pro nečleny (stačí zkrácená registrace na našem webu)

Jak na to:

  • možnost zakoupení kurzu naleznete v dolní části webu v sekci „Ceník“ ➡️ „Balíčky
  • baliček lze zaplatit online kartou
  • každou z jednotlivých lekcí je třeba si zarezervovat (abychom věděli, zda dorazíte)
  • po rezervaci online ve vašem košíku odkliknete zaplatit lekci za „0kč“

Cena:

KURZ NA 3 MĚSÍCE (duben-červen) : 2400 Kč Člen / 2800 Nečlen

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Více o Jade:

Pochází z anglického Doncasteru v hrabství South Yorkshire. Ve věku osmi let byla přijata na místní taneční školu (The Riley School of Performing Arts) a od roku 1999 studovala na Královské baletní škole v Londýně (The Royal Ballet School).

Během studia na Royal Ballet School složila zkoušky s vyznamenáním na Královské taneční akademii (Royal Academy of Dance) na 2. pokročilé úrovni. Reprezentovala školu na různých galapředstaveních, např. v roce 2005 na Ballet Gala v Buckinghamském paláci, kde tančila Pas de trois z baletu Paquita.

Po absolutoriu v roce 2007 nastoupila angažmá jako členka Baletu Národního divadla v Praze, kde byla v roce 2011 jmenována demisólistkou. K nejvýznamnějším rolím jejího repertoáru patřila Bianca v Othellovi a Klára ve snu, Valčík – soli v baletu Louskáček – Vánoční příběh Youriho Vamose, titulní role v baletu Popelka francouzského choreografa Jeana-Christopha Maillota a mnoho dalších. Více na stránkách Národního divadla.