1.10. WELLNESS BRUNCH: AUTOTERAPIE S RADKEM LACIM

1.10. WELLNESS BRUNCH: AUTOTERAPIE S RADKEM LACIM

Buďte sami sobě terapeutem! Trápí Vás ztuhlá a bolavá záda, šíje nebo trpíte na časté migrény? Přijďte načerpat cenné rady a informace na další z oblíbeného formátu našich wellness brunchů. Tentokrát se zaměříme na účinné metody k uvolnění celého těla a efektivní zacílení bolesti pomocí autoterapie. Přijměte naše pozvání na příjemné dopoledne ve znamení skvělého jídla a načerpání cenných poznatků pro Vaše tělo i mysl! 

Radek Laci, profesionální trenér a manuální terapeut, Vás v rámci workshopu provede účinnými metodami autoterapie, které Vám pomohou efektivně ulevit např. od bolesti zad, křečí v kyčlích nebo migrén. Ukáže Vám, jak pomocí snadných metod  s využitím tenisového míčku uvolnit napětí v různých oblastech celého těla. Znalosti z workshopu pak budete moci aplikovat kdykoliv a co je důležité – téměř kdekoliv, ať už v práci nebo třeba na cestách.  

Autoterapie pomocí tenisového míčku funguje obdobně jako masáž masážním válcem, s tím rozdílem, že díky malému rozměru míčku jsme schopni přesněji zaměřit epicentrum bolesti. 

KOMU JE WORKSHOP URČEN? 

  • všem, kdo chtějí lépe poznat, jak funguje jejich tělo 
  • těm, kteří např. kvůli sedavému zaměstnání trpí bolestmi zad a šíje či migrénami 
  • všem nadšencům zdravého pohybu, kteří se chtějí naučit efektivním metodám uvolnění tělesného napětí 
  • komukoliv, kdo chce dát sbohem bolestem a nepříjemným pocitům doprovázejícím napjaté a unavené tělo 

Přijďte načerpat znalosti na workshop a užít si příjemné podzimní víkendové dopoledne v rámci našeho již tradičního konceptu Namastery Wellness Brunch, který spojuje výborné a zdravé brunchové hodování s praktickým vzděláváním workshopem.

BRUNCH

O vynikající brunch plný zdravých a plnohodnotných surovin se postará kuchař Jana Bilíková, kterou můžete znát například z jejího dřívějšího působení na postu kreativní šéfkuchařky sítě Ambiente.

KDY

Neděle 1. 10. 2022 v 9:30–13:00

CENA

1990 Kč / Člen Namastery
2150 Kč / Nečlen

REZERVACE

RYCHLÁ REZERVACE nebo standardně přes rozvrh Namastery ZDE