14.-16.6. BLISSIPLINED: Tajemství sebepéče (nejen) pro zaneprázdněné ženy

14.-16.6. BLISSIPLINED: Tajemství sebepéče (nejen) pro zaneprázdněné ženy
Z originálního “BLISSIPLINED - Blissful self care for busy women”

Jako ženy jsme vychovávány k neustálému perfekcionismu, vždy se starajíc, vždy dávajíc. Často nám není dopřáno ani v klidu se najíst či si odpočinout. Snažíme se vtěsnat cvičení a péči o sebe do již tak nabitého harmonogramu starání se o rodinu, domácnost a plnění pracovních povinností. Pojďme spolu skrze speciální jógové, meditační, detoxikační a automasážní techniky znovu objevit úžasné schopnosti ženského těla a naučit se je efektivně začleňovat do každého dne. Tímto unikátním víkendovým workshopem vás provede Shivani O’Brien - australská jogínka a specialistka na sebepéči.

Shivani žila přes 10 let v Japonsku a studovala zde s různými asijskými mistry holistický přístup ke zdraví (spolupracovala například se slavným japonským vědcem Masaru Emoto - autorem New York Times bestselleru Hidden Messages in Water – Zázračná voda v češtině). Již více než 20 let pomáhá svými terapiemi kombinujícími východní a západní učení ženám po celém světě.

Více o Shivani

Shivani založila projekt Blissiplined & Venus Yoga, je spoluzakladatelkou The Sunrise Yoga & Meditation Academy, a terapeutickou masérkou specializující se na ženské břicho, lůno a lymfatické zdraví. Její “Vodní sestava Venus Yoga” vychází z Emotových výzkumů a je zaměřená na péči o ženské reprodukční orgány, ledviny a nastavení rovnováhy na fyzické i emocionální úrovni. Za posledních 19 let Shivani učila meditaci, masáže a jógu v jedněch z nejrenomovanějších studiích v Australii, na Bali a v Japonsku. 

V dnešním zrychleném světě je její hlavní odkaz zpomalit a napojit se na sebe samé. K tomu své studenty vede skrze jednoduché, ale velmi účinné sebepečující rituály, které vyživují ženské tělo a jsou postaveny na naší nejhlubší touze po spojení, blahu a radosti. 

Shivani překonala řadu svých vlastních zdravotních problémů a dvě “nezdravé” manželství, než se dostala k jejímu současnému životu naplněnému vášní a radostí. Nechte se jí inspirovat, naučte se její “tajné rituály” a začněte ve svém životě prožívat více blaha. Přesně k tomu jsme totiž byly stovřeny!

[ Více informací o Shivani O’Brien www.blissiplined.com ]

PROGRAM WORKSHOPU

PÁTEK 18:30 – 20:30
Úvod do Venus Yógy a meditace

Pravidelná péče o ženské tělo a mysl je zásadní pro zdravý a kvalitní život. V dnešní době je to bohužel až bolest či nemoc, co nás přiměje svému tělu věnovat pozornost a péči, která mu přirozeně náleží. “Sestava vody” autentického konceptu Venus Yogy, vám pomůže objevit holistické benefity sebepéče a hlubšího vnímání vlastního těla. V tomoto úvodním workshopu vás Shivani provede speciální jógovou a meditační praxí určenou pro harmonizaci hormonálního systému, posílení středu těla a pánevního dna. Objevíte vybrané techniky spojující tradiční učení s nejnovějšími poznatky vědy o tom, jak se starat o ženské tělo a mozek. Naučíte se cvičit Venus Yoga - Sestavu vody, která kombinuje rytmické plynutí pohybu, masáž, mantry a meditaci. Celé cvičení doprovází hudba, která je speciálně vytvořena pro harmonizaci hormonů a mozkových vln.

VENUS YOGA

Venus Yoga je unikátní koncept cvičení, vytvořený přímo Shivani O`Brien. Je inspirován 10-ti letou spoluprácí s japonským autorem, Masaru Emotem, který šokoval svět svými objevy o vlivu myšlenek a slov na vodu, která z velké části tvoří naše tělo a prostředí ve kterém žijeme. Toto cvičení je prezentováno s jemností, ženským vhledem, humorem a láskou. Je určena pro všechny ženy bez ohledu na věk a pokročilost v józe. 

Tato sestava se cvičí za doporovodu speciálního hudebního podkresu, který je speciálně komponován tak, aby pozitivně ovlivňoval mozkové vlny a stimuloval parasympatický nervový systém. Dochází tak k ještě hlubšímu uvolnění a harmonizaci celého organismu včetně hormonálního systému. Všem účastníkům workshopu bude tato hudba i s videem cvičení zpřístupněna ke stažení. Budete si tak moci se Shivani zacvičit kdykoliv a kdekoliv.

SESTAVA VODY - VENUS YOGA

• Vyživuje endokrinní (hormonální), lymfatický a reprodukční systém
• Stimuluje energetickou dráhu ledvin a močových cest (důležité pro emocionální rovnováhu)
• Posiluje svaly pánevního dna a středu těla
• Pomáhá uvolnit stres, sebekritické uvažování, fyzickou bolest, úzkost
• zvyšuje energii, vitalitu a sebelásku.

PRO KOHO JE TENTO WORKSHOP URČEN?

Je pro ženy každého věku, pro začátečníky i pokročilé v józe. Zvláště jej doporučujeme vytíženým ženám, které jsou denně vystavovány vysokému stresu a potřebuji tento nápor tělu kompenzovat pro zachování dobrého mentálního i fyzického zdraví. Dále také těm, které se potýkají s bolestivou menstruací, nepravidelným cyklem, mají silné PMS, syndrom dráždivého tračníku, problémy s početím, ženy po porodu, ženy v perimenopauze a menopause. V neposlední řadě je “BLISSIPLINED” workshop pro všechny ženy, které chtějí do svého života vnést více energie, potěšení a rozkoše.

SOBOTA 10:00 – 17:00 (hodinová pauza na oběd)
Tajné Rituály Jogínek - aneb jak být “Blissiplined”

Tento workshop nabízí “restart process” pro ženy, které chtějí prohloubit svou jógovou praxi a znalosti v oblasti sebepéče. Bude se věnovat jednotlivým technikám a radám jak efektivně začlenit tyto důležité rituály sebepéče do našeho mnohdy uspěcháného životního stylu. Cílem těchto praktik je zvýšení (zachování si) životní síly a energie, zlepšování produktivity a schopnosti koncetrace, podpora a zintenzivňění sexuálních prožitků, a v neposlední řadě dosažení hormonální rovnováhy a celkového zdraví. 

Budete odcházet s povědomím o tom, jaké sebepečující rituály je možné provádět v práci a doma (v posteli, před usnutím, po probuzení, ve sprše). Metodika obsažená v kurzu vychází jak z moderních vědeckých poznatků, tak z tradičních (nejen) jógových praktik zabývajícími se zdravím ženského těla. V rámci tohoto bloku se seznámíme s širokým spektrem témat, například to, jak podpořit náš lymfatický systém či jak funguje podvědomé programování mozku. To vše za cílem dosažení optimální funkčnosti a maximální výkonnosti našeho těla.

NAUČENÉ RITUÁLY VÁM ZABEROU 5-15 MIN DENNĚ A POMOHOU VÁM S:

- detoxikací
- hormonální rovnováhou
- zpevněním pánevního dna
- soustředěním
- uvolňováním emocí
- sebepřijetím a zvyšováním sebehodnoty (a s ním spojeným odpuštěním sobě a svému okolí)
- zkvalitněním vašich vztahů s okolím

RITUÁLY OBSAHUJÍ:

- masážní sestavy pro relaxaci a vyrovnání hladiny hormonů
- suché kartáčování pro detox a probuzení vašeho lymfatického systému
- práci s dechem (pranayama) pro sexuální zdraví a zkvalitnění prožitků
- meditace pro sebelásku, vnitřní klid a smyslový prožitek
- úvod do používání nefritového vajíčka*

*Možnost zakoupení nefritového vajíčka přímo od Shivani za $80 AUD (cca 1300 Kč). Cena zahrnuje 10 úvodních online videí a přístup k uzavřené skupině žen na Facebooku pro další podporu. (Dostupné v angličtině).

NEDĚLE 13:30 – 15:30
POHYB, MINDFULNESS A MEDITACE

Znovupropojení se s vaším extatickým, vnímavým, blaženým a klidným Já. Tento workshop je propojením technik intuitivního tance, mindfulness a meditace. Poskytne vám inspirativní prostor dokonale mísící ticho, nádhernou hudbu a vedení Shivani - ideální prostředí pro to, abyste se propojili se svou nejhlubší podstatou a vyjádřili ji bez jakéhokoliv omezení a studu. V rámci tohoto bloku bedete mít možnost osvojit si techniky vedoucí ke zlepšení vašich vztahů – nejen se sebou samými, ale také se svými rodiči, partnery, dětmi, kolegy z práce či s kýmkoliv jiným. Tento workshop je skutečnou oslavou života a zkoumáním smyslu jógy jakožto propojení a jednoty. Budete odcházet nabití energií, naplněni klidem, porozuměním, vášní a blahem.

NEDĚLE 16.30 – 19:30
MOŽNOST PRIVÁTNÍ TERAPIE SE SHIVANI

Po zkončení workshopu je Shivani k dipozici na 3-3 individuální hodinové konzultace. Možnost rezervace přes náš e-mail: objednavky@namastery.cz

CENÍK:

"EARLYBIRD" CENY - PLATÍ POUZE DO 16.5.:

 Páteční Venus Yoga (samostatně): 400 Kč
 Sobota + Neděle (samostatně): 2800 Kč
Celý workshop (pá+so+ne): 3100 Kč

 CENÍK PLATNÝ OD 16.5.:

Páteční Venus Yoga (samostatně): 500 Kč
Sobota + Neděle (samostatně): 3000 Kč
Celý workshop (pá+so+ne): 3400 Kč

Privátní terapie se Shivani: 1500 Kč /60 min

REZERVACE EVENTU

Těšíme se na Vás! <3