20.12. VÁNOČNÍ MASTERCLASS

20.12. VÁNOČNÍ MASTERCLASS

Srdečně vás zveme na speciální Vánoční Masterclass, v rámci které se můžete těšit na delikátní 90min fúzi jógy a pilates pod vedením Barbary Skuherské, Heleny Bartlové a Pavly Brožové. Poté co naše tělo a mysl poctivě ze všech stran opečujeme na jógových podložkách, dopřejeme si ještě pár hezkých společných okamžiků u vánočního pohoštění. Chybět rozhodně nebude cukroví, vánoční punč, nebo last minute vánoční nákupy Namastery voucherů, kosmetiky se speciálními vánočními slevami či zdraví v podobě produktů EcceVita!

 

🎄Program Vánoční masterclass:

18.00-19.30 Masterclass: Barbara Skuherská (30 min úvodní meditace, naladění a uvolnění / Helena Bartlová 30 min hřejivé plynutí v duchu pilates / Pavla Brožová 30 min slastné pomalé zakončení v pomalých restorativních jógových pozicích). Jednotlivé bloky mezi sebou plynule přechází a jejich délka je orientační.

19.30-20.00: Prostor pro sdílení, cukroví, punč & last minute vánoční nákupy

 

 

Tým lektorek:

Pavla Brožová

 

Někdo přebývá klidem a hledá v sobě sílu, někdo naopak skrze sílu nalezne klid. Málokdo ví, že tento anděl v ženském těle kdysi holdoval disciplínám jako je MMA a extrémní sporty. Dnes “Pája”, jak ji všichni říkají, nachází své poslání v provádění lidí pomalou a vědomou jógovou praxí v podobě bohaté kombinace hatha a yin jógy. Má za sebou RYT200 Hatha yoga, RYT50 Yin yoga, YIN-Insight Yoga workshop by Sarah Powers, 3-týdenní intenzivní workshop Hatha yoga v indické Rishikeshi.

 

Helena Bartlová

Metodě Pilates se věnuje od roku 2004, avšak daleko předtím ji učaroval svět tance a baletu. Od roku 1995, po dokončení studií pedagogiky tance na pražské HAMU, se začala věnovat taneční terapii, v niž je tanec hlavním tématem a prostředkem pomoci lidem s postižením či handicapem. Během dalších let získala řadu zkušeností z mezinárodních workshopů, na kterých se setkala s významnými učiteli, přímými žáky Josepha Pilatese a v roce 2011 získala diplom Second Generation Pilates Master Teacher. V Namastery vede pravidelné lekce Ballet Barre a Pilates Flow.

 

Barbara Skuherská

Vánoční Masterclass je určena všem úrovním od začátečníků až po pokročilé. Doražte všichni, i vy, kteří jste u nás ještě nebyli!

KDY?

Středa 20. 12. 2023;  18.00–20:00

CENA

450 Kč Člen / 480 Kč Nečlen

REZERVACE

Vánoční Masterclass si můžete rezervovat přes rychlý link zde nebo klasicky přes náš rozvrh! Těšíme se na Vás!