22.1. BARRE LAB: BŘICHO

22.1. BARRE LAB: BŘICHO

Zveme vás na první edici speciálního formátu rozšířené lekce s názvem “Barre Lab” jež kloubí 60min miniworkshop s následnou 60min lekcí, kde si nové znalosti vyzkoušíte při cvičení. Cílem je v první části detailní rozpracování technik (ano, jako v laboratoři) pro lepší pochopení hlavních cvičebních principů a fungování těla. V druhé části všechny nové poznatky zapracujete a vyzkoušíte v klasické lekci Barre Body. První Barre Lab 22.1. se bude věnovat problematice “břicha” a povede jej lektorka a autorka metody Namastery Barre Body, Lucie Dědičová.

CO VÁS ČEKÁ

  • 60 min mini-workshop na téma břišní svalstvo při cvičení (šikmé břišní svalstvo, spodní břicho, zapojení dechu do pohybu)
  • 60 min lekce Barre Body se zaměřením na břicho 
  • kvalita semi-privátní lekce (kapacita 10 osob)

KDY

Sobota 22.1.2022
18:00-20:00

CENA

650 Kč / Člen
750 Kč / Nečlen

Rregistrace standardně přes náš rozvrh ZDE


O NAMASTERY BARRE BODY

Namastery Body Barre je dokonalý trénink celého těla přinášející znatelné výsledky zevnitř i zvenčí. Tato lekce, exkluzivně sestavená pro Namastery Lucií Dědičovou, kombinuje kardio, formování postavy a rehabilitační cvičení, tak aby bylo vaše tělo opečováno naprosto po všech stránkách. V průběhu lekce můžete očekávat precizní zahřátí a aktivaci, svaly-pálící kontrolované pohyby a výdrže, srdce-pumpující kardio intervaly a tělo laskající protažení a rehabilitaci. Jednou z nemála výjimečností této lekce je sofistikované použítí pomůcek inspirované pilates reformery. Tato lekce ve vás zanechá pocit sebevědomí, vnitřní síly a vyrovnanosti.