30. 4. Workshop: Barre Body Basics

30. 4. Workshop: Barre Body Basics

Zveme Vás na vzdělávací workshop Barre Body Basics pod vedením Lucie Dědičové, který Vás zasvětí do základů konceptu Namastery Barre Body (NBB), které v Namastery patří mezi jednu z nejoblíbenějších lekcí. Přijďte si užít krásný zdravý den plný cenných informací a seberozvoje. Po celou dobu na pro Vás bude připraveno občerstvení v podobě drobných pochutin, výběrová káva a čaje Organic India z naší sesterské prodejny Ecce Vita.

Co je Namastery Barre Body?

Namastery Barre Body je kompexní trénink přinášející znatelné výsledky zevnitř i zvenčí. Tato lekce, exkluzivně sestavená pro Namastery ve spolupráci s elitní instruktorkou Lucií Dědičovou, využívá baletní tyč a řadu dalších pomůcek jako je například overball, tubing, slides a další. Můžete očekávat precizní zahřátí a aktivaci, svaly-pálící kontrolované pohyby a výdrže, srdce-pumpující kardio a tělo-laskající protažení a rehabilitaci. Kombinuje nejen kardio, formování postavy, rehabilitační cvičení, ale také také prvky mindfulness tak, aby bylo tělo opečováno naprosto po všech stránkách. Tímto spojením se stává koncept Namastery Barre Body naprostým unikátem.

Komu je workshop určen?

Workshop je určen všem, kteří by se rádi pověnovali základům NBB nad rámec klasických lekcí a pronikli tak do konceptu tohoto komplexního tréninku. Účast na workshopu není podmíněna předchozí znalostí NBB. Workshop  určen začátečníkům i pokročilým, a také všem koho zajímá, proč má baletní tyč své místo jak ve světě fitness, tak ve wellness a mind-body prostředí.    

Program: 

9.30-10.00 – Příchod, káva, čaj, drobné občerstvení

10.00-10.15 – Úvodní slovo: filosofie a hlavní myšlenky NBB


10.15-11.45 – 90min lekce NBB, obsahující jak posilující, tak uvolňovací techniky

11.45-12.00 –  Přestávka

12.00-13.00 – Rozbor, shrnutí lekce a benefitů hlavních tréninkových částí, nácvik techniky hlavních „kombo cviků"

Datum:

neděle 30. 4. 2023, 9.30-13.00

Cena:

1200 Kč Člen / 1300 Kč Nečlen


Workshop si můžete rezervovat přes rychlý link zde nebo klasicky přes náš rozvrh! Těšíme se na Vás!