31.10. - 3.11. Kurz Védské Meditace s Timem Mitchellem

31.10. - 3.11. Kurz Védské Meditace s Timem Mitchellem

Kvalita našeho odpočinku určuje zdraví a výkonnost našeho těla, kvalitu našich činností a vůbec, celého našeho života. Tato krátká a jednoduchá technika zklidňuje mysl, rozpouští nahromaděný stres v těle, zajišťuje spolehlivý přístup k opravdu hlubokému odpočinku a znovu dodá tělu energii. Přijměte pozvání na kurz Védské meditace s Timem Mitchellem, australským učitelem meditace a odborníkem na ajurvédu. Tim pravidelně pořádá kurzy meditace po celém světě a je považován za nejzkušenějšího učitele Védské meditace v Evropě. Naše Barbara Skuherská absovlovala Timův kurz před dvěmi lety a dnes si již bez VM nedokáže představit život.

CO JE TEDY VÉDSKÁ MEDITACE?

Védská meditace je prostý 20-minutový proces, který přináší stav odpočinku často přironávaného k 8-hodinovému spánku. Je to technika, kterou je velice snadné si osvojit, pokud je předána správným způsobem.Praktikuje se zpravidla dvakrát denně 20 minut – kdekoliv můžete bezpečně zavřít oči a pohodlně sedět (tramvajová zastávka, metro, oblíbená kavárna, lavička v parku, atp.)

V ČEM MI TO TEDY POMŮŽE?

Védská meditace samovolně zklidní tělo i mysl a zbaví je neklidu, který je způsobený stresem a únavou. Okamžité přínosy meditace si užívají lidé každého věku i způsobu života. Zahrnují:

 • Redukci napětí a úzkosti
 • Větší odolnost proti stresu
 • Zlepšení paměti a koncentrace
 • Zlepšení schopnosti se učit
 • Více energie
 • Odolnější imunitní systém
 • Zlepšení zdraví
 • Hlubší spánek
 • Lepší schopnost užívat si života
 • Lepší mezilidské vztahy
 • Jasnější myšlení
 • Zpomalení biologického stárnutí

Védská meditace je Váš nový rituál a tajný nástroj pro úspěšný život!

Podívejte se na krátké úvodní VIDEO o Védské Meditaci s Timem

JAK KURZ PROBÍHÁ?

Ve dnech 31.10. - 3.11. se celá skupina sejde vždy na  zhruba 2,5 - 3 hodiny (ráno nebo v podvečer - dle výběru kurzu; první den je kratší) . Zde se dozvíte detailní informace o tom, jak meditace funguje, jak ji správně provádět, kdy a kde meditovat. Tim se vždy ujistí, že je pro Vás vše srozumitelné, že je Vám s technikou příjemně a vše je pro Vás jednoduché. Bude čas i prostor pro Vaše otázky a také pro společnou meditaci.

CENA KURZU

Tady nastává to pravé Védské učení. Kurz nemá pevně stanovenou cenu. Proč, Vám hned vysvětlíme. Cena příspěvku na kurz vychází z odedávna dodržované tradice výuky meditace v Indii.

V dávných dobách museli zájemci cestovat do Himalájí, vyhledat zde učitele a alespoň týden pomáhat v jeho domácnosti nebo hospodářství, čímž prokázali svoje odhodlání a touhu naučit se meditaci. Nebojte, necheme po Vás abyste nám pomáhali s úklidem. Výše příspěvku na kurz je individuální a měla by, dle tradice, odpovídat vašemu týdennímu příjmu. Abychom pokryli náklady, stanovili jsme pouze minimální požadovaný příspěvek 5500,-Kč. Našim cílem je, co nejlépe zachovat tradici a umožnit i v dnešní době, aby relativní hodnota kurzu byla stejná pro všechny. Doporučujeme tedy uhradit částku, která odpovídá Vašemu týdennímu příjmu.

Berte prosím na vědomí, že tuto techniku se naučíte ejdnou a bude Vám sloužit po celý život.

Na kurz se, prosím, přihlaste přes náš rezervační systém, kde je jako cena nastavená mimimální výše příspěvku. Dorovnání částky dle vlastních příjmů a uvážení probíhá v den zahájení kurzu v hotovosti v bílé obálce. O dalších podrobnostech budeme účastníky informovat emailem před začátkem kurzu.

STORNO PODMÍNKY

 • při zrušení účasti na kurzu méně než 30 dní a více než 14 dní před začátkem, bude klientovi vrácena polovina zálohy
 • při zrušení účasti na kurzu méně než 14 dní před začátkem nebude klientovi vyplacena žádná náhrada
 • zálohu lze převést na náhradníka, kterého si klient sám obstará

ČASOVÉ ROZLOŽENÍ KURZU

Můžete si vybrat ze dvou časových variant kurzu - ranní a večerní. První den budete přizvání k obřadu Puja. Tim v soukromí předá každému mantru a budeme společně meditovat. První setkání potrvá asi hodinu a půl. Následující tři dny patří logickému pochopení techniky meditace. Tim vysvětlí, jak celý proces funguje, ukáže praktické rady jak, kde, kdy meditovat, ujistí se, že je Vám s mantrou příjemně a vše je jednoduché. Bude čas i prostor pro Vaše otázky a také pro společnou meditaci.

RANNÍ KURZ (bez překladu)

čtvrtek 31.10. Dopolední zahajovací ceremonie “PUJA” (1,5 H, přesný začátku čas bude upřesněn těsně před kurzem)
pátek 1.11. 9:45 - 11:45 (2 H)
sobota 2.11. 8:30 - 11:00 (2,5 H)
neděle 3.11. 8:30 - 11:00 (2,5 H)

VČERNÍ KURZ (s překladem - Bára)

čtvrtek 31.10. Odpolední zahajovací ceremonie “PUJA” (1,5 H, přesný čas začátku bude upřesněn těsně před kurzem)
pátek 1.11. 17:30 - 20:00 (2,5 H)
sobota 2.11. 17:30 - 20:00 (2,5 H)
neděle 3.11. 16:30 - 18:30 (2 H)

Rezervace přes ROZVRH