6.4. SPRING AWAKENING

6.4. SPRING AWAKENING

Yoga  x Aroma x Therapy / Detox těla & duše

Pojďmě společně probudit své tělo ze zimního spánku! Namastery pro vás přirpavilo ve spolupráci s Janou Hanulíkovou (Rosa Aromatherapy) a Markétou Maršálkovou (Namastery) unikátní událost, kdy skrze pečlivě promyšlenou kombinaci pohybu, dechu, sluchu, čichu a doteku aktivujeme všechny receptory vašeho těla, potřebné pro jeho přenastavení do jarního, energií sršícího režimu.

Aromaterapie, nebo-li “léčba vůní”, je nesmírně zajímavým oborem pomáhajícím k dosažení fyzického i mentálního zdraví. Využívá sílu rostlinných éterických olejů, které vnímáme primárně pomocí čichových receptorů. Ty potom vysílají signály do mozku - mimo jiné také do „sídla emocí“. Není tedy divu, že nám určité vůně mohou ovlivnit náladu, pomoci vypořádat se s náročnými životními situacemi a nepříjemnými pocity v těle.

Jana z Rosa Aromatherapy pro tento event namíchala několik speciálních směsí, které postupně doplní pohybovou, zvukovou a dotekovou alchymii naší úžasné lektorky Markéty Maršálkové. Orgánová jóga a speciální meridiánová sestava bude citlivě zapracována do 90 minutového smyslného jógového zážitku. Vaše tělo zkrátka zažije slast proudící všemi směry.

Abyste si tento pocit v sobě co nejdéle uchovali, odnesete si od nás jako dárek aromaterapeutický roll-on s magickou jarní “Namastery” směsí.

Po cvičení budeme s Janou mluvit nejen o esenciálních olejích, ale také o přírodních rytmech těla, meridiánech, jarní detoxikaci těla a mysli.

Těšíme se na Vás!


Termín konání
Sobota 6.4.2019 od 10:00

Délka trvání akce
(2,5-3h)

Cena:
850 Kč - člen Namastery (Co je členství v Namastery?)
900 Kč - nečlen

Kapacita eventu omezena. Rezervujte si prosím své místo včas!

Co vše získáte?

  • 90 min unikátní jógové lekce spojené s aromaterapií
  • Vědomosti o aromaterapii a léčivých rituálech pro tělo a mysl spojenými s přechodem těla ze zimy do jara
  • V průběhu celého eventu budou podávány speicálně vytvořené bylinné čaje od Ecce Vity pro podporu účinků cvičení
  • Dárek - aromaterapeuticý roll-on speciálně vytvořený pro Namastery

REZERVACE EVENTU