ON-LINE KURZ - GRAVIDJÓGA S TECHNIKAMI HYPNOPORODU (OD 10. 11. 2020)

ON-LINE KURZ - GRAVIDJÓGA S TECHNIKAMI HYPNOPORODU (OD 10. 11. 2020)

Každá žena si zaslouží prožít porod jako krásnou a posilující zkušenost, a to ve stavu klidu a uvolnění. Stačí se jen připravit!

Tento nový on-line kurz s certifikovanou lektorkou KG Hypnobirthing, lektorkou vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství, Kateřinou Plzákovou, nabízí unikátní propojení GRAVIDJÓGY a HYPNOPORODU - technik, které pomáhají k nalezení důvěry v ženské tělo a jeho schopnost porodit dítě hladce a beze strachu. Připravují ženy na bezpečnější a snazší porod, ať už jsou jejich představy o něm jakékoliv.

Pojďme se společně naladit na těhotenství a pohodlný porod z pohodlí vašeho domova. Zvýšíme si energii, odbouráme napětí a stres, zároveň se naladíme na miminko a laskavý porod.

CO ZÍSKÁTE?

  • 4 x 60 min lekci s úvodní on-line diskuzí a otázkami & odpověďmi po skončení lekce (cca 15min), celkem 75min
  • kompletní záznamy všech 4 lekcí v živém vysílání s 48h platností pro případ, že nestihnete živé vysílání
  • pravidelné cvičení, napomáhající k psychickému i fyzickému uvolnění
  • osvojíte si také: porodní polohy, úlevové techniky, práci s afirmacemi, vizualizacemi, dech při porodu
  • dostanete nezávislé informace
  • pochopíte jak porodní proces funguje
  • odborné vedení díky kterému si techniky skutečně osvojíte
  • unikátní propojení dvou metod (gravidjóga a hypnoporod)

TERMÍNY:

Úterý 10.11. 18.30 - 19:30 (živé vysílání nebo záznam do 12.11.)*

Úterý 17.11. 18.30 - 19:30 (živé vysílání nebo záznam do 19.11.)*

Úterý 24.11. 18.30 - 19:30 (živé vysílání nebo záznam do 26.11.)*

Úterý 1.12. 18.30 - 19:30 (živé vysílání nebo záznam do 3.12.)*

*Lekce nemusíte nikdy stihnout v reálném čase (živém) vysílání. Vždy vám po skončení živého vysílání zašleme e-mailem plný záznam, který si můžete pustit kdykoliv v horizontu 48h po skončení lekce.

Cena kurzu: Člen 750 Kč / Nečlen 900 Kč za 4 lekce.

Drop-in pouze na 1 lekci: Člen 210 Kč / Nečlen 250 Kč

Registrace probíhá standardně přes náš ROZVRH.

Jak se můžete kurzu zúčastnit?

Ať už jste člen, nebo nečlen Namastery se zkrácenou registrací, po přihlášení do našeho systému si budete moci v sekci rozvrh “rezervovat” kurz. Po jeho zaplacení obdržíte potvrzení a můžete se těšit na první lekci!  Před první lekcí je potřeba stáhnout si bezplatnou aplikaci Zoom na váš PC/tablet či mobilní zařízení ZDE. Přibližně 2h před každou z lekcí kurzu obdržíte link ke sledování lekce v reálném čase. Pokud ještě nebudete mít staženou aplikaci Zoom, bude vám její stažení nabídnuto také při kliknutí na první sledování naší streamované lekce automaticky (při dalších sledování se vám již aplikace bude zapínat automatiky). Po skončení lekce Vám bude na váš email zaslán záznam celé této lekce, podle kterého si můžete lekci zpětně shlédnout či znovu zacvičit.

Nahrávky jsou k dispozici vždy 48 hodin po skončení vysílání v reálném čase, nemusíte tedy nikdy stihnout živé vysílání.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

GRAVIDJÓGA - JÓGA

Jóga je pro těhotné ženy ideální, jelikož jim umožňuje cvičit jak na fyzické, tak na mentální úrovni. Gravidjóga zvyšuje energii a odbourává stres a učí ženu se přirozeně uvolňovat

HYPNOPOROD

Hypnoporod používá systém relaxací, vizualizací, afirmací a dýchání. Jedná se o velmi jednoduché metody, které fungují na principu Pavlovova reflexu (naučená podvědomá reakce na určitý podnět). Pokud žena v těhotenství tyto techniky pravidelně procvičuje, může si stejný stav uvolnění a sebedůvěry nezbytný pro hladký porod navodit v průběhu samotného porodu.

O LEKTORCE KATEŘINĚ PLZÁKOVÉ

Kateřina je vystudovaná pedagožka, certifikovaná lektorka KG Hypnobirthing, lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství a v neposlední řadě též zakladatelka projektu Porod Je Krásný. Je máma dvou synů Maxmiliána a Teodora. Prvorozený syn přišel na svět "akutním" císařským řezem. V druhém těhotenství se připravovala na VBAC (vaginal birth after cesarean) technikami hypnoporodu a cítí velkou vděčnost, že její druhorozený syn se narodil za podpory jejího muže, porodní asistentky a duly přirozeně a hladce do vody.