27.11. JÓGA & VÁZÁNÍ VĚNCŮ

27.11. JÓGA & VÁZÁNÍ VĚNCŮ

Kombinace klidné restorativní jógy a tvůrčího dopoledne? Přesně to Vás čeká první adventní víkend v Namastery. Naše skvělá lektorka Markéta Maršálková Vás provede 75 min klidné jógy, která Vás příjemně naladí a zrelaxuje a hned poté se můžete vrhnout na kreativní tvoření v rámci předvánoční tvůrčí dílny pod vedením Atelier Daily, kde si budete moci uvázat adventní věnec z chvojí, sušených květů a nejrůznějších přírodnin přesně podle vašeho gusta. Přijďte strávit příjemné dopoledne u nás v Namastery, ať už sami nebo třeba s maminkou, dcerou nebo kamarádkou!

K dispozici budou i vánoční svíčky a jiné doplňky hned v několika barevných variantách, takže na své si přijde opravdu každý. Mia z Atelier Daily Vás krok za krokem provede celým tvůrčím procesem a vy si tak budete moci odnést krásnou adventní dekoraci na svůj stůl. Veškerý materiál i pomůcky potřebné k tvoření, budou k dispozici na místě a samozřejmě nebude chybět ani drobné občerstvení, bublinky nebo horký čaj z naší milované Ecce Vitta!

KDY
Sobota 27.11. 9.30 do 13.00

CENA
Člen 2850 Kč / Nečlen 2950 Kč

REZERVACE
přes náš rozvrh ZDE

PROGRAM
9.30 –  Klidná jóga s Markétou Maršálkovou
10.45 –  Pauza na občerstvení
11.00 – Workshop vázání věnců

O ATELIER DAILY

Atelier Daily je květinový ateliér, který vychází zejména z koloběhu ročních období, dostupnosti a rozmanitosti přírodních darů. Svou tvorbu se snaží produkovat s ohledem na přírodu a bez zbytečného odpadu. Mia z Atelier Daily pro své zákazníky funguje jak na bázi denního vázání květin pro různé příležitosti nebo jen tak pro radost, ale tvoří i zakázkové květiny na svatby nebo eventy.