Kurz Gravidjóga s technikami hypnoporodu

Kurz Gravidjóga s technikami hypnoporodu

Kurz Gravidjógy s technikami hypnoporodu přináší jemné jógové a těhotenské ladění pro přirozený a pohodlný porod. Jedná se o první těhotenský kurz v ČR, který kombinuje gravid jógu s hypnoporodními technikami. Připravte se na zrození vašeho miminka a prožijte tento okamžik ve stavu klidu a uvolnění.

Těhotenská jóga neboli gravidjóga zvyšuje energii, odbourává stres a učí, jak se napojit na miminko. Pravidelné cvičení udržuje nastávající maminku v kondici během celého těhotenství až do porodu, a dokáže úplně odstranit či zmírnit časté těhotenské potíže. V rámci gravidjógy se nacvičuje také dýchání a polohy k porodu. 

Hypnoporod je osvědčená metoda, která používá systém relaxací, vizualizací, afirmací a dýchání k navození stavu hlubokého uvolnění. 

Gravidjóga v kombinaci s hypnoporodními technikami představuje jedinečný způsob, jak si zvýšit sebedůvěru a jak se připravit na hladký porod beze strachu. 

Každá ze 4 lekcí kurzu je rozdělena na asánovou praxi s hypnoporodními technikami (60min) a na sdílení spolu s lektorkou Kateřinou Plzákovou (15min) - prostor pro otázky týkající se těhotenství a porodu.

Lektorka Kateřina Plzáková je vystudovaná pedagožka, certifikovaná lektorka KG Hypnobirthing, lektorka vědomé a aktivní přípravy na rodičovství a v neposlední řadě také spoluzakladatelka projektu “Porod je krásný” (www.porodjekrasny.cz), se kterým Namastery dlouhodobě splupracuje. Kateřina náš společný kurz koncipovala tak, aby vám během 4 týdnů co nejefektivnější, nejsrozumitelnější a nejláskyplnější cestou předala veškeré své cenné zkušenosti a připravila vás tak na jeden z nejkrásnějších momentů vašeho života.

Rezervace a termíny

4 x 75 min+ (60 min praxe + 15 min a více - sdílení)
Každé úterý od 17:45 - 19:00
Termíny: 3.3., 10.3., 17.3., 24.3. /2020
Cena*: 2000 Kč člen / 2200 Kč nečlen
Rezervujte si místo přes náš rozvrh

Storno podmínky

Bezplatné odhlášení z kurzu je možné nejpozději 7 dní před jeho začátkem. Peníze budou zájemci vráceny zpět na bankovní účet. V případě absence na jedné či více lekcích kurzu není možné žádat o vrácení peněz. Jako náhradu za zmeškanou lekci kurzu je však možné využít možnosti převodu peněžního ekvivalentu do kreditů, které může klient uplatnit (či darovat jiné osobě) v následujících 6 měsících na jakékoliv skupinové lekce v rámci Namastery. Maximální výše náhrady v kreditech je 50% z kurzovného - tedy 2 zmeškané lekce kurzu.

*Příspěvky zdravotních pojišťoven

Věděli jste, že na předporodní kurz je možné čerpat příspěvek od většiny zdravotních pojišťoven.?Obvykle je třeba přinést na pobočku zdravotní pojišťovny fakturu a potvrzení o platbě od vaší banky. Podrobnější popis naleznete níže:

201 - Vojenská zdravotní pojišťovna
Více zde: www.vozp.cz/programzdravi

207 - Oborová zdravotní pojišťovna - OZP
Více na : http://www.ozp.cz/benefity/vitakonto

211 - Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Více na: https://www.zpmvcr.cz/pojistenci/vyhody-pro-pojistence/fond-prevence-2018/tehotne-a-zeny-po-porodu/

 213 - Revírní bratrská pokladna, zdrav. pojišťovna
Kontakt: 800 213 213

Pojišťovny, které na kurz nepřispívají:

111 - Všeobecná zdravotní pojišťovna - VZP
205 - Česká průmyslová pojišťovna
209 - Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Víte, že změna zdravotní pojišťovny je snadná? Jak změnit pojišťovnu se dozvíte například zde: https://www.zmenazdravotnipojistovny.cz/