MUMMY & ME BALLET: NAMASTERY NYNÍ I PRO NEJMENŠÍ

MUMMY & ME BALLET: NAMASTERY NYNÍ I PRO NEJMENŠÍ

Představujeme nové lekce baletu pro maminky s dětmi! Maminky si zacvičí a naučí se základy baletu příjemnou a praktickou cestou, která zapojí i  jejich malé baletní parťáky –  buď jako zvědavé pozorovatele cvičících maminek (Mummy & Me Ballet: Babies) nebo přímo jako účastníky společné taneční zábavy (Mummy & Me Ballet). 

Mezitím co v první lekci je naším cílem pomoci maminkám k tomu, aby udělaly něco pro své tělo a nemusely řešit hlídání či odkládání dětí jinam, v druhém případě se jedná již o plnohodnotný společný zážitek maminky a dítěte ♥︎, který má za cíl budovat jejich společný láskyplný vztah a zároveň předat dítěti kvalitní (nejen) pohybové základy.

 

NOVÉ LEKCE PRO VÁS A VAŠE DĚTI: 

Mummy & Me Ballet – Babies (6-24 měsíců)

Rádi byste si užili čas pro sebe vyplněný pohybem, ale starost o miminko Vám to zatím nedovoluje? V Namastery si můžete přijít užít lekci hezky ve společnosti své ratolesti. Lekce bude zaměřena na maminky, (obsáhne základy baletního tréninku pro dospělé), zapojí ale také vaše malé ratolesti, budou-li mít zájem. Vaše děťátka se k Vám do lekce mohou kdykoliv přidat nebo se jen tak batolit okolo a pozorovat Vás, jak cvičíte v rytmu dětem imponujících melodií. 

V lekcích se naučíte základy baletu, představíme si principy správného nastavení a držení těla, zatímco budeme zábavnou cestou pracovat na vaší flexibilitě, síle a koordinaci.

Lekce je vhodná pro maminky s dětmi ve věkovém rozmezí 6-24 měsíců. Lekce je vedena primárně v angličtině, lektorka se však dorozumí i česky.

Doporučujeme sebou vzít deku a oblíbenou hračku pro vaše děťátko.

 

KAŽDÉ ÚTERÝ 9.00-10.00

CENA LEKCE: 300 Kč Člen / 350 Kč Nečlen

 

Zarezervujte si úplně první lekci 24.1. ZDE, Každou další úterní lekci rezervujte klasicky přes náš rozvrh.

Mummy & Me Ballet (2-4 roky)

Lekce pro maminky a jejich malé princezny (i prince), které budou pod profesionálním dohledem vedeny k základům baletu, práci s koordinací těla, vnímání hudby a jejich pohybovému vyjádření. To vše hravou a zábavnou cestou rozvíjející dětskou představivost a fantazii.

Oproti lekci Mummy & Me Ballet: Babies, která je spíše cvičením pro maminky, budou na této lekci pod drobnohledem děti. Právě vašim dětem bude Jade po celou dobu asistovat, učit je a opravovat.

Děti budou vedeny k tanci skrze povídání příběhů, obraznost a hry, díky čemuž budou kromě jiného rozvíjet svou fantazii a představivost. Zároveň je touto zábavnou formou přirozeně udržována pozornost a zapojení dětí v lekci.

Lekce je vhodná pro maminky dětmi ve věkovém rozmezí od 2 do 4 let. Vaše dítě může na lekci doprovázet též babička, teta či jiná zodpovědná dospělá osoba.

Lekce je vedena primárně v angličtině, lektorka se však dorozumí i česky.

Zarezervujte si úplně první lekci 24.1. ZDE, Každou další středeční lekci rezervujte klasicky přes náš rozvrh.

KAŽDOU STŘEDU 16.30-17.30

CENA LEKCE: 300 Kč Člen / 350 Kč Nečlen

 

KDO LEKCE POVEDE?

Jade Clayton 

Pochází z anglického Doncasteru v hrabství South Yorkshire. Ve věku osmi let byla přijata na místní taneční školu (The Riley School of Performing Arts) a od roku 1999 studovala na Královské baletní škole v Londýně (The Royal Ballet School). 

Během studia na Royal Ballet School složila zkoušky s vyznamenáním na Královské taneční akademii (Royal Academy of Dance) na 2. pokročilé úrovni. Reprezentovala školu na různých galapředstaveních, např. v roce 2005 na Ballet Gala v Buckinghamském paláci, kde tančila Pas de trois z baletu Paquita.

Po absolutoriu v roce 2007 nastoupila angažmá jako členka Baletu Národního divadla v Praze, kde byla v roce 2011 jmenována demisólistkou. K nejvýznamnějším rolím jejího repertoáru patřila Bianca v Othellovi a Klára ve snu, Valčík – soli v baletu Louskáček – Vánoční příběh Youriho Vamose, titulní role v baletu Popelka francouzského choreografa Jeana-Christopha Maillota a mnoho dalších. Více na stránkách Národního divadla.

 

JADE A DĚTI:

Jade je sama maminkou 2 malých dětí (1 a 5 let), oplývá mateřským kouzlem a pro děti neobyčejně zajímavým tónem hlasu. Pro své lekce vybírá specifickou, dětem velmi příjemnou hudbu, která vždy podporuje danou pedagogickou aktivitu. Dá se říci, že práce s dětmi je jejím dalším skrytým talentem a děti na ni krásně reagují. Přijďte se přesvědčit sami!