Muž a žena: Tanec dualit - párová jóga se zvukovou lázní

Muž a žena: Tanec dualit - párová jóga se zvukovou lázní
Srdečně vás zveme na jednodenní zážitek úžasné bílé yógy s Gongbath. Toto volné pokračování úspěšného workshopu na téma Muž a žena: Tanec dualit tentokrát proběhne v podobě párové jógy, kdy budeme moci zážitek ze skupinové energie a úžasných technik kundalini jógy posunut ještě na celou novou úroveň.
 
Dělat bílou yógu může být jedním z nejvíce pozměňujících zážitků, které kdy zažijete! “Jóga vědomí” vytváří éterickou energii, aby vám poskytla schopnost snadno překonat lekce života. Otevře vaši intuici a umožní vám navázat intimní propojení s vaší duší. Seminář bude obsahovat hlubší techniky inspirované bílou tantrickou jógou, které pomáhají hlouběji prozkoumat vztah sama k sobě, k ostatním, k božství a v neposlední řadě také vytvářejí prostředí, kde je možné si vyčistit staré problémy a porozumět záměru duše.
 
Chceme-li zlepšit nejen svou jógovou praxi, ale také svou schopnost se s dalším člověkem spojit hlubším, intimnějším způsobem, pak je jóga praktikovaná v páru, či skupině dalším přirozeným krokem. V párové józe můžeme říci, že jde o spojení dvou lidí, meditaci ve dvou, zrcadlo sebe sama vyjádřeného v pohybu a napojení. Podstatou je procítění božství skrze pohled do očí druhého člověka, kdy si můžeme uvědomit, že všichni jsme JEDNO. Žena si například může prožít svého vnitřního muže skrze muže fyzického a stejně tak se muž může napojit na hloubku své vnitřní ženy díky fyzické ženě. Na workshop můžete rovněž přijít s kamarádem, rodinným příslušníkem, či jen tak sami a najít si partnera na místě.
 
„Jsou dva druhy hledání: jedním je meditace - hledáte v hloubce sami, druhým je láska - hledáte v hloubce s druhým člověkem.” Osho
 
V průběhu semináře rovněž nebdue chybět Gongbath – koupel ve zvuku je mocným nástrojem k uvolnění a vyplavení vzorců našeho podvědomí. Můžete se těšit na souzvuk polarit “Mužského a Ženského” gongu.
 
Moc se na vás těšíme!
 
BIO:
Jana Teg Amrit:
Spirit kouč a učitelka yogy vědomí pro jednotlivce a páry. Studium teologické fakulty 5 let
MBA – LIGS – 2 roky
Psychoterapeutický výcvik položen na základech hawajské šamanské kultury – SOULWORK – 2 roky
2008 Univerzita Jednoty – Indie, kde se skrze učení Guru Singha zamilovala do praxe kundaliny yogy.
2009 Prožitek výcviku “Osho No Mind” v ní probudil kundaliny energii, což byl dramatický zážitek na hranici zešílení. Ten jí donutil nastoupit učitelský výcvik Kundalíny yogy, což jí pomohlo a stala se tak její lektorkou.
2016 II. stupeň učitelského výcviku Kundalíny yógy a Bílé tantrické yogy
Inspirují jí hlavně dopady a účinky meditace, rozvíjení jemnohmotného aspektu naší bytosti a jeho dopad na páry i jednotlivce.
 
Václav Hnízdil:
2001 – 2009 studoval hathayógu iyengar na Tenerife pod vedením úžasné Patrizia de Sabata
2006 mu byl diagnostikován benigní nádor v míšním kanálu, který téměř přerušil míchu. Dle lékařů unikl o vlásek kolečkovému křeslu.
Díky yóze ku překvapení rehabilitačních lékařů začal chodit v podstatě okamžitě.
2008 a 2009 studium intenzivních kurzů kundaliny jógy pod vedením Carlose Uruttii Francote
Inspiraci a učení čerpá i od jihoamerických šamanů a indiánů, které tlumočí.
2013 učitelský výcvik Kundaliny yógy I. urovně
Dále studuje techniky k napravování psychyckým bolístek a fyzických posturálních návyků.