Namastery Balet pro děti je zpátky ~ a k tomu výhodně!

Namastery Balet pro děti je zpátky  ~ a k tomu výhodně!

Minulé školní pololetí jsme v Namastery představili první lekci pro děti s maminkami „Mummy & Me Ballet“ vedenou britskou profesionální balerinou Jade Clayton. Do tohoto konceptu jsme se naprosto zamilovali a rozhodli jej dále rozvíjet a vylepšovat.

Co jsme vylepšili?

Vzhledem k tomu, že víme, že péče o děti je nákladná záležitost a chtěli bychom maminky s dětmi v rámci této lekce podpořit, rozhodli jsme se zvýhodnit návštěvu „Mummy & Me Ballet“ speciálním časovým balíčkem. 

Časové balíčky v Namastery běžně nabízíme těm, kteří si chtějí zlevnit naše lekce, a kterým vyhovuje předplatit si určité časově vymezené období a v rámci něj chodit cvičit neomezeně za nižší cenu. Speciálně pro dětský baletek jsme nyní vymysleli časový balíček, díky kterému si zajistíte 3 měsíce neomezené docházky na tuto lekci, přičemž zaplatíte pouze 2 měsíce! (Protože je nám jasné, že se díky dětským kašílkům a soplíkům těžko zavazuje k jakékolv konzistentní docházce).

Věříme, že tímto „kurzovným“ uděláme radost mnohým maminkám a nám jako studiu to naopak přinese určitou jistotu a větší plynulost v návštěvnosti lekce.

Časový balíček „Mummy & Me“ v bodech:

✔️ neomezený vstup na lekci „Mummy & Me Ballet“ po dobu 90 dní (tedy cca 3 měsíce)

✔️ cenově odpovídá 2 měsíční plné docházce (tedy 8 lekcím)

✔️ období časového balíčku začíná běžet dnem zakoupen

✔️ při zrušení lekce ze strany studia rádi nahradíme lekci nad rámec časového ohraničení balíčku

✔️ balíček je dostupný jak pro členy tak pro nečleny (stačí zkrácená registrace)

Jak na to:

  • možnost zakoupení balíčku naleznete v dolní části webu v sekci „Dostupné balíčky pro Vás“ na stránce „Členství“ ZDE. , nebo po přihlášení ve vašem členském rozhraní v sekci „Moje členství“
  • baliček lze zaplatit online kartou
  • každou z jednotlivých lekcí je třeba si zarezervovat (abychom věděli, že dorazíte)
  • po rezervaci online ve vašem košíku odkliknete zaplatit lekci za „0kč“

Cena:

BALÍČEK NA 3 MĚSÍCE: 2400 Kč Člen / 2800 Nečlen

PŮVODNÍ CENA: 3600 Kč Člen / 4200 Kč Nečlen

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Více o lekci „Mummy & Me Ballet“:

Lekce pro maminky a jejich malé princezny (i prince), které budou pod profesionálním dohledem vedeny k základům baletu, práci s koordinací těla, vnímání hudby a jejich pohybovému vyjádření. To vše hravou a zábavnou cestou rozvíjející dětskou představivost a fantazii.

Děti budou vedeny k tanci skrze povídání příběhů, obraznost a hry, díky čemuž budou kromě jiného rozvíjet svou fantazii a představivost. Zároveň je touto zábavnou formou přirozeně udržována pozornost a zapojení dětí v lekci.

Lekce je vhodná pro maminky dětmi ve věkovém rozmezí od 2 do 5 let. Vaše dítě může na lekci doprovázet též babička, teta či jiná zodpovědná dospělá osoba.

Lekce je vedena primárně v angličtině, lektorka se však dorozumí i česky.

Více o Jade:

Pochází z anglického Doncasteru v hrabství South Yorkshire. Ve věku osmi let byla přijata na místní taneční školu (The Riley School of Performing Arts) a od roku 1999 studovala na Královské baletní škole v Londýně (The Royal Ballet School).

Během studia na Royal Ballet School složila zkoušky s vyznamenáním na Královské taneční akademii (Royal Academy of Dance) na 2. pokročilé úrovni. Reprezentovala školu na různých galapředstaveních, např. v roce 2005 na Ballet Gala v Buckinghamském paláci, kde tančila Pas de trois z baletu Paquita.

Po absolutoriu v roce 2007 nastoupila angažmá jako členka Baletu Národního divadla v Praze, kde byla v roce 2011 jmenována demisólistkou. K nejvýznamnějším rolím jejího repertoáru patřila Bianca v Othellovi a Klára ve snu, Valčík – soli v baletu Louskáček – Vánoční příběh Youriho Vamose, titulní role v baletu Popelka francouzského choreografa Jeana-Christopha Maillota a mnoho dalších. Více na stránkách Národního divadla.