Namastery Sound & Gong Ritual

Namastery Sound & Gong Ritual

Pokud cítíte, že se potřebujete zpomalit a nadechnout, uvolnit se, dočerpat síly, uvědomit si, jak se cítíte a co právě teď potřebujete, dopřát si péči a nemuset VŮBEC NIC, pouze ležet a nechat Vaše tělo vzít si co potřebuje, je nový koncept NAMASTERY SOUND & GONG RITUAL právě pro Vás!

Co je vlastně "rituál"? Je to vystoupení z koloběhu běžného života, se záměrem uvědomění a uctění sama sebe a toho, co mě přesahuje, čeho jsem součástí. Tyto jedinečné Namastery rituály budou v harmonii s cyklem měsíce a budeme se potkávat v jeho plnosti – úplňku.

Namastery Sound Ritual

Léčivé nástroje z celého světa – tibetské mísy, šamanský buben, křišťálové mísy, indiánská flétna, zvonkohry, sundrum, deštný sloup, shruti-box , a další nástroje uslyšíte a ve svém těle i ucítíte jejich harmonizující vibrace. Ty dokážou zpomalit naše mozkové frekvence a hluboce uvolnit tělo i mysl (to platí i pro ty, kteří mají třeba problém se naladit v meditaci). V tomto stavu samovolně dochází k procesu samoléčení a dočerpání energie (po hodině se můžete cítit jako po 8-mi hodinovém hlubokém spánku). Dochází k celkové úlevě a může dojít i k úlevě od bolesti.

Pomáhá nám to se také lépe naladit na své pocity a potřeby, mohou se uvolnit energetické bloky v těle, v emoční i mentální úrovni. Pokud jsme tomu otevřeni, může být pro nás tento zátižek jako cesta blíž k sobě a tomu, co nám říká naše srdce, náš vnitřní hlas duše. Můžeme tuto cestu, tento rituál dopřát sami sobě jako dar plnosti ve svém životě, protože naplnění vychází z nás samých.

Namastery Gong Ritual

Při Gongovém rituálu se můžete těšit na skoro metrový Gong Paiste, jehož vibrace jsou opravdu mocné a jejich spektrum prochází od velmi hlubokých po vysoké. Ty hluboké nás přivedou zpět do těla a můžeme je zažívat jako vnitřní masáž každé části našeho těla. Naše mysl se může hodně zpomalit, až do hlubokého meditativního stavu. Jedná se o naprosto jedinečný zážitek, který je pro každého individuální. Vzhledem k tomu, že i my jsme složeni z frekvencí, ovlivňují nás frekvence gongu i dalších nástrojů opravdu na všech úrovních. 

Na  tomto odkazu můžete vidět změnu, která proběhne v odebrané kapičce živé krve před a po Gongové lázni.

Pokud si dopřejete oba tyto rituály za sebou, otevírá se Vám možnost, jak se otevřít a uvolnit ještě hlouběji a nechat se unášet a pečovat o sebe celé 2 hodiny, o kterých ani nebudete vědět, že uplynuly. Po tomto zážitku můžete lépe spát a získat kýžený nadhled nad svými stávajícími problémy. Můžete si dočerpat energii nebo si naopak plně uvědomit, že si potřebujete odpočinout po té, co jste dlouho jeli na plný pohon.

Pokud chcete, můžete se na YouTube podívat na krátká videa od Soundtherapy cz ZDE.

Během Sound i Gong rituálu budete ležet na podložce, dostanete deku na přikrytí, polštářek a masku na oči. Doporučujeme si vzít pohodlné oblečení. Pokud máte závažné zdravotní problémy, bolesti v zádech nebo v případě žen: pokud jste těhotná, nahlašte to prosím při rezervaci, děkujeme. Pokud máte alergie či intoleranci na některé vůně, tak nás prosím také informujte. 

Po lázni je dobré si vyhradit čas pro sebe, kdy nebudete spěchat a dopřejete si dostatek odpočinku. Doporučujeme také dodržovat pitný režim.

O Martině Jeličić

Hudební lázně pořádá již od roku 2017 a Soundtherapy cz se věnuje na plný úvazek. Cesta k léčivým hudebním nástrojům a práci s hlasem a zpěvem vedla od dětství hrou na různé hudební nástroje a láskou k hudbě přes zásadní životní výzvy, více než 10 let studií různých dalších terapií a pokračuje dodnes. Díky vlastnímu hlubokému prožitku z individuální zvukoterapie v Anglii vystudovala tuto jedinečnou terapii, která pracuje s přesnými frekvencemi a poté v Londýně kurz Soundtherapy, zaměřený na práci s hudebními nástroji a hlasem jak ve skupinách, tak pro jednotlivce.

Nepřestává ji fascinovat jak hluboce dokáže svět frekvencí, zvuků, hudby a hlasu proměňovat prostor v nás i okolo nás a jak jedinečné jsou prožitky každého z účastníků. Jejím záměrem je uvolnit nejenom tělo, ale i mysl, abychom mohli uslyšet hlas svého srdce, hlas své duše. Její vášní je vytvoření jedinečného, harmonického prostoru ve všech úrovních, nejenom pomocí zvuků, ale i barev, vůní a světel. Miluje své dvě dcery, humor okamžiku, nádheru přírody, hudbu, práci s vlnou, cestování, nová místa, vaření, fotografii, svůj nádherný dům a somzřejmě práci.

Pořádá pravidelné lázně pro hotel Mandarine Oriental v Praze, pro individuální akce, festivaly i privátní skupiny a jednotlivce (ve svém jedinečném prostoru s rezonančním lehátkem a spoustou dalších hudebních nástrojů).

Nejbližší události:

pondělí 3. srpna
19:15 - 20:15
Namastery Full Moon Sound ritual (60 min) w / Martina Jeličić
480 Kč Člen / 580 Kč Nečlen

5 minutes break

20:20 - 21:20
Namastery Full Moon Gong ritual (60 min) w / Martina Jeličić
480 Kč Člen / 580 Kč Nečlen

Storno rezervace je možné nejpozději 24H před akcí, poté celá částka propadá ve prospěch studia a učínkujících pro pokrytí nákladů spojených s cestou a přípravou.

středa  2. září
19:00 - 20:00
Namastery Full Moon Sound ritual (60 min) w / Martina Jeličić
480 Kč Člen / 580 Kč Nečlen

5 minutes break

20:05 - 21:05
Namastery Full Moon Gong ritual (60 min) w / Martina Jeličić
480 Kč Člen / 580 Kč Nečlen

Registrace je dostupná standartně přes náš ROZVRH.

Storno rezervace je možné nejpozději 24H před akcí, poté celá částka propadá ve prospěch studia a učínkujících pro pokrytí nákladů spojených s cestou a přípravou.