15. 9. NAMASTERY B-DAY

15. 9. NAMASTERY B-DAY

Save the date – konec léta u nás bude patřit oslavám! Právě letos v září Namastery oslaví krásných 7 let 🫶🏼 S kým jiným bychom měli tuto událost oslavit, než s vámi! Ať už jste v Namastery pečení vaření, nebo o tom teprve uvažujete, dveře (nejen) našeho cvičebního sálu jsou otevřené všem! Stačí se pouze registrovat! 

Kdy?

pátek 15. 9. 2023, 9.00-14.00

Co vás čeká? 

Na naší B-day party budete mít jedinečnou možnost si zacvičit, a to ne jednu, ale hned několik lekcí! Všechny lecke totiž budou pro tento den ve speciálním zkráceném formátu, abychom vám co nejvíce umožnili zažít průřez tím nejlepším co Namastery nabízí. 

Přijďte tak poznat všechny naše lektory, prozkoumat a vyzkoušet pečlivě vybrané wellness a beauty produkty, které nově nabízíme k prodeji či navštívit sousední prodejnu Ecce Vita – jednoduše si s námi užít dopoledne plné zdraví a radosti! 

Registrujte se na akci a vyzkoušejte hned několik lekcí. Pokud kapacita dovolí a vy budete mít chuť, nic nebude bránit tomu, abyste se zúčastnili úplně všech lekcí! Bude-li v sále zrovna plno, můžete si mezitím dopřát občerstvení, nebo se pokochat nově zařazenými wellness a beauty produkty značky EcceVita,  Grown Alchemist (ano, jsou zpátky u nást!), či si posedět na našem prosluněném dvorečku. K dispozici bude po celý den drobné občerstvení a také ochutnávka produktů od našich oblíbenců.

A pozor! Pro prvních 50 přihlášených jsme si přichystali překvapení: “goodie bag” s dárečky od našich partnerů -  Grown Alchemist , Eccevita a další... 💙 Stačí si jen pospíšit a rezervovat si narozeninový den v rozvrhu na našich stránkách. 

Line-up - “ochutnávky lekcí”

9.00-9.45 | Intro + Namastery Yoga Basics (Barbara Skuherská) 

9.50-10.35 | Adult Ballet (Jade Clayton)

10.40-11.25 | Vinyasa Yoga (Daniela Nováková)

11.35-12.35 | Ballet Barre / Pilates Flow (Helena Bartlová)

12.40-13.40 | Namastery Yoga / Yoga Barre (Markéta Maršálková)

Cena:

100 Kč Člen / 200 Kč Nečlen

Co si vzít s sebou:

Hlavně dobrou náladu, úsměv a pohodlné oblečení! O zbytek se již postaráme my. Podložky jsou ve studiu k dispozici, pokud však chcete, vezměte si svou vlastní <3


Den otevřených dvěří si můžete rezervovat přes rychlý link zde nebo klasicky přes náš rozvrh! Těšíme se na Vás!