ON-LINE KURZ | VĚDOMÝ POHYB - RADOST A SÍLA TĚLA A DUŠE W/ LUCIE DĚDIČOVÁ

ON-LINE KURZ | VĚDOMÝ POHYB - RADOST A SÍLA TĚLA A DUŠE W/ LUCIE DĚDIČOVÁ

Věděli jste, že veškerý proces "učení se novým pohybům" začíná naším uvědoměním si toho, co děláme? Je potřeba pochopit, že než člověk vykoná aktivitu, předchází tomu ještě jeden krok - záměr. Věříme, že schopnost vytvořit si jasný záměr toho, co chceme,  zkvalitní všechny složky našeho života - včetně pohybu.

Než zmáčkneme tlačítko na fotoaparátu pro vytvoření zajímavé fotografie, je pro nás jasné, že se nejdříve musíme ROZHODNOUT, CO CHCEME vyfotit, soustředit se na to, co musíme zaostřit a co chceme dát do pozadí. Pokud chcete opravdu kvalitní finální fotografii, je třeba ještě nastavit pár dalších věcí než zmáčkneme ono tlačítko.

Totéž platí u pohybu. Ať už jde o chůzi, běh, cvičení v sále nebo o to, že chcete jen zapnout troubu, abyste mohli upéct voňavé vánoční cukroví - k tomu všemu je zapotřebí vědomá akce, která vyvolá samozřejmě reakci.

Pokud je Vaším záměrem prohloubit porozumění Vašemu tělu, přispět k tomu, aby se nejen při práci na podložce cítilo dobře a sebevědomě, nesmíte na tomto kurzu chybět!

STRUKTURA LEKCÍ

Pro maximální efektivitu při domácí praxi je pro vás kurz koncipován do kratších 30min bloků. Každý kurzový den vám pošleme dva 30min bloky, které se vždy týkají jednoho společného tématu. Je na vás, zda si je pustíte hned za sebou, anebo využijete 48h intervalu a rozprostřete si je do dvou dnů.

KDY

DECH:Neděle 27.12. 17:00 (+48h záznam) - Dech & pohyb, Dech & statika
Středa 30.12. 17:00 (+48h záznam) - Spodní břicho
Neděle 3.1. 17:00 (+48h záznam) - Šikmé břišní svalstvo
Středa 6.1. 17:00 (+48h záznam) - Zádové svalstvo
Neděle 10.1. 17:00 (+48h záznam) - Komplexní trénink celého těla

CENA

Zdarma v rámci Streampacku
Člen 750 Kč / Nečlen 900 Kč za 4 lekce.
Drop-in pouze na 1 lekci: Člen 220 Kč / Nečlen 260 Kč

Registrace ZDE

Těšíme se na vás! <3