NAMASTERY SOUND & GONG RITUAL

NAMASTERY SOUND & GONG RITUAL

Dopřejte si v Namastery jedinečný zážitek – SOUND & GONG RITUAL pod vedením Martiny Jeličić – Soul Song Singer. Pokud cítíte, že se potřebujete zastavit, nadechnout s chvíli nechat Vaši mysl jen tak volně plynout, je tento zvukový rituál přímo pro Vás.

Během 2,5 hodinového pečujícího rituálu s léčivými hudebními nástroji, doplněného intuitivním zpěvem a skoro metrovým gongem PAISTE si můžete dopřát uvolňující a hlubokou celostní péči o své tělo a duši. Čeká Vás rozmanitá cesta plná zvuků, která Vás dovede ke zpomalení přetížené mysli a navede Vás do zpět do vlastního těla. Po koupeli v harmonizujících zvucích nástrojů bude následovat spočinutí, během kterého se můžete dozvědět více o léčivé podstatě vlastního hlasu.

Na závěr rituálu na Vás bude čekat drobné občerstvení a dojmy celého zážitku necháme doznít u šálku kvalitní hořké čokolády. Zároveň  budete moct  probrat své dojmy a pocity, jen tak si popovídat nebo se Martiny zeptat na cokoli, co Vás ohledně zvukové terapie zajímá.

Během Sound & Gong rituálu budete ležet na podložce, dostanete deku na přikrytí, polštářek a masku na oči. Doporučujeme si vzít pohodlné oblečení. Pokud máte závažné zdravotní problémy, bolesti v zádech nebo v případě žen: pokud jste těhotná, nahlaste to prosím při rezervaci, děkujeme. Pokud máte alergie či intoleranci na některé vůně, tak nás prosím také informujte. Po skončení rituálu je dobré si vyhradit čas pro sebe, kdy nebudete spěchat a dopřejete si dostatek odpočinku. Doporučujeme také dodržovat pitný režim.

Po lázni je dobré si vyhradit čas pro sebe, kdy nebudete spěchat a dopřejete si dostatek odpočinku. Doporučujeme také dodržovat pitný režim.

KDY

Čtvrtek 24.2. 18.00 až 21.00
Čtvrtek 24.3. 18.00 až 21.00

CENA

1550 Kč Člen / 1650 Kč Nečlen

REGISTRACE pře rozvrh Namastery ZDE

O MARTINĚ JELIČÍĆ

Hudební lázně pořádá již od roku 2017 a Soundtherapy.cz se věnuje na plný úvazek. Cesta k léčivým hudebním nástrojům a práci s hlasem a zpěvem vedla od dětství hrou na různé hudební nástroje a láskou k hudbě přes zásadní životní výzvy, více než 10 let studií různých dalších terapií a pokračuje dodnes. Díky vlastnímu hlubokému prožitku z individuální zvukoterapie v Anglii vystudovala tuto jedinečnou terapii, která pracuje s přesnými frekvencemi a poté v Londýně kurz Soundtherapy, zaměřený na práci s hudebními nástroji a hlasem jak ve skupinách, tak pro jednotlivce.

Nepřestává ji fascinovat, jak hluboce dokáže svět frekvencí, zvuků, hudby a hlasu proměňovat prostor v nás i okolo nás a jak jedinečné jsou prožitky každého z účastníků. Jejím záměrem je uvolnit nejenom tělo, ale i mysl, abychom mohli uslyšet hlas svého srdce, hlas své duše. Její vášní je vytvoření jedinečného, harmonického prostoru ve všech úrovních, nejenom pomocí zvuků, ale i barev, vůní a světel. Miluje své dvě dcery, humor okamžiku, nádheru přírody, hudbu, práci s vlnou, cestování, nová místa, vaření, fotografii, svůj dům a samozřejmě práci.

Pořádá pravidelné lázně pro přední pražské hotely, pro individuální akce, festivaly i privátní skupiny a jednotlivce (ve svém jedinečném prostoru s rezonančním lehátkem a spoustou dalších hudebních nástrojů).