Sensual Dance - (velmi) žhavá novinka v Namastery!

Sensual Dance - (velmi) žhavá novinka v Namastery!

[ENGLISH BELOW]

Od poloviny listopadu jsme si pro Vás připravili novou, pro Namastery mírně neobvyklou, ale o to zajímavější lekci s naší lektorkou Norou Oláh. Lekce Sensual Dance je určena pro všechny ženy, které by se rády naučily lépe pracovat s vlastním pohybem, rytmem a přirozenou ženskou smyslností.

Jedná se o nový koncept lekce, který Vám pomůže zažít a vyjádřit svou smyslnost. Je to “bezpečný prostor”, kde můžete být sama sebou, experimentovat se svým pohybovým vyjádřením a naučit se elegantní a ženské taneční pohyby.

Lekce Sensual Dance obsahuje velmi příjemný “pohybový” balíček: Z velké části je lekce o tanci, očekávejte však také počáteční zahřátí, neméně důležité posílení těla a závěrečný stretching. Nora se v tanečních krocích a ladných pohybech inspiruje různými tanečními směry, nejvíce však nádherným a až hypnotizujícím tancem kizomba, který má původ v africké Angole. Lekce je vedena v angličtině. Pokud ale nehovoříte plynně anglicky, rozhodně se nebojte přijít – hlavním komunikačním nástrojem v Sensual Dance je totiž tělo. Lekce je vhodná i pro úplné začátečníky, sekvence jsou jednoduché a fyzicky ne příliš náročné. Pohyb je decentní, vkusný, přesto sexy! Doporučuje absolutně všem ženám, zejména těm, které se chtějí uvolnit, vyjádřit či nalézt svou přirozenou ženskost a smyslnost.

 

KAŽDÉ ÚTERÝ 17.45-18.45

CENA: 300 Nečlen / 250 Člen 

Zarezervujte si úplně první lekci 16.11. ZDE, Každou další úterní lekci rezervujte klasicky přes náš rozvrh.

O Noře Oláh 

Nora se v roce 2015 přestěhovala z rodné Budapeště do Prahy. V té době byla její praxe na podložce spíše nepravidelná. To se však změnilo po narození její dcery – kdy si ji jóga definitivně podmanila svými účinky na tělo i mysl. Po absolvování jejího prvního teachers trainingu Vinyasa jógy v Namastery s americkou lektorkou Ericou Blitz si konečně mohla splnit svůj sen a začít jógu i učit. Během covidové pandemie absolvovala svůj druhý teachers training, tentokrát u americké fyzioterapeutky a tvůrkyně metody LYT jógy, Lary Heimann. Právě v tomto přístupu, který staví na inteligenci lidského těla, jeho anatomických a funkčních znalostech, se Nora plně našla. 

Během posledních několika let si Nora opět našla cestu také ke své druhé vášní, kterou je tanec. Za svůj dosavadní život se protančila opravdu velkou škálou různých stylů – od klasického baletu, přes společenské tance jako salsa, bachata, zouk a tango (všem se stále aktivně věnuje), až po nádherné flamenco a energickou karnevalovou sambu. Nakonec Noru cesta zavedla k ženské a elegantní kizombě, kterou nyní i vyučuje. Nořiny taneční a jógové zkušenosti se vzájemně ovlivňují, díky čemuž u nás vznikají skutečně nádherné a autentické lekce - ať’ už tancem inspirovaná jóga či smyslný tanec okořeněný jógou. Nora je šťastná, že se o svou vášeň a bohaté znalosti může podělit na několika svých lekcích v Namastery.


English

Get ready for very spicy and (for Namastery) slighlty unusual class! Our teacher Nora Oláh will definitely teach you body new moves that will feel very natural, feminine and... sexy! The Sensual Dance class is dedicated to all women who would like to feel relaxed, find themselves moving naturally to any rhytm in an authentic and confident way!

Sensual Dance is a new concept of dance class that helps you to experience and express your sensuality. This is a safe environment for you to experiment with your body, to learn elegant and feminine dance moves. We start with floorwork to prepare the body and strengthen the core, afterwards we learn beautiful steps, arm and hip moves inspired by the mesmerizing kizomba dance. Each class finishes with gentle stretches and small relaxation. Class is led in English. 

 

TUESDAY 17.45-18.45

PRICE: 300 CZK Non-member / 250 CZK Member

Register for the first class on November 16th HERE! After you can book any class regularly via our schedule.

About Nora Oláh

After moving to Prague in 2015, she has been on and off the mat with an irregular practice, that changed after the birth of Nora’s daughter, when yoga gradually overtook her mind body. After completing her first Vinyasa yoga teacher training in Namastery with Erica Blitz from the US, she could finally make my dream come true and start to teach yoga. 

 

In the midst of the Covid pandemic she completed her second yoga teacher training program with the American Lara Heimann Physical Therapist and creator of the LYT Yoga method. In this method, that is building the practice on the intelligence and the anatomical and functional knowledge of the body, Nora has found my creed. 

 

Over the past few years, Nora has also rekindled another passion of her: dancing. After having tried different types of dances - from years of practicing classical ballet, through social dances as salsa, bachata, zouk and tango (all of which she still actively pursues), to the wonderful flamenco and the energetic carnival samba, her way led to the feminine and elegant kizomba, that she is teaching these days. Her dance and yoga experiences mutually influence and enrich each other, and she is excited to share this beautiful practice with you, let it be a dance inspired yoga class, or the other way around!