LEDNOVÝ KURZ "STRONG & FLEXI" S PÉŤOU NĚMEČKOVOU

LEDNOVÝ KURZ "STRONG & FLEXI" S PÉŤOU NĚMEČKOVOU

Tento 4-týdenní kurz je určen pro všechny ty, kteří by chtěli praktikovat pokročilejší fyzickou jógu, ale tělo je zatím nepouští.

Naše lektorka Péťa je známá “náročností” svých lekcí, síla ani flexibilita u ní však nebyly vždy samozřejmostí. Ušla dalekou cestu a z dívky, která dříve neudělala ani půl čaturangy je dnes mladá žena, která medituje v náročných pozicích a její funční postava inspiruje nejednoho návštěvníka Namastery.

Jak se k novému kurzu "STRONG & FLEXI" vyjádřila sama Péťa: “Všem těm, kterým se mé standardní lekce zdají náročné, já říkám, že nejsou! Jen je potřeba tělo dostat na určitou úroveň, kdy síla a flexibilta fungují v synergii a zároveň v souladu s dechem. V čem vnímám klíč k úspěchu tohoto workshopu je touha po progresu a důvěra v sebe sama - že se tam mohu dostat. O vše ostatní už se postarám já.”

Petra bude s účastníky pracovat na technikách budujících flexibilitu a sílu v pozicích a tranzicích mezi nimi. Důraz bude kladen na vědomý, kontrolovaný pohyb a práci s dechem.  Kromě svalů se bude pracovat též na flexibilitě mysli, a to v duchu hesla Medy Mládkové “Když chceš, můžeš!”

Přestože je závěrečná blažená relaxace na každé lekci kurzu samozřejmostí, fyzická příprava bude na tomto kurzu upřednostňována před meditací a dalšími odnožemi jógy.


Kdy:
Každé úterý v lednu vždy 17:30-18:30
7.1., 14.1., 21.1., 28.1. (2020)

Cena:
2000 Kč / 2200 Kč (člen/nečlen)

Pro maximální komfort a péči je kapacita omezena na 10 osob.

Podmínky:
Chuť na sobě pořádně “zamakat”!

Upozornění:
Na lekcích můžete zažít nečekané pocity štěstí a spokojenosti z překonání sebe sama a rozšíření svých obzorů!

Storno podmínky kurzu:
Bezplatné zrušení rezervace kurzu  je možné alespoň 1 týden před počátkem kurzu a to prostřednictvím emailové zprávy na info@namastery.cz. Při včasném zrušení Workshopu se vrací celá uhrazená částka. Při pozdním zrušení Workshopu propadá ve prospěch Namastery 100% zaplacené částky jako poplatek v souvislosti s náklady na zajištění a organizaci Kurzu.

REZERVACE KURZU