The 5th Elelment: Handstand/Flexibility Workshop & Intuition Training w/ Jan Jirák

The 5th Elelment: Handstand/Flexibility Workshop & Intuition Training w/ Jan Jirák

Poslední koncept 4 elementů handstandového workshopu s Honzou Jirákem byl postaven na základních aspektech handstandové praxe a tréninku flexibility. Tyto 4 elementy: balance, efektivita síly, flexibilita a práce s detaily jsou kořeny stromu všech pohybových disciplín… a nejen jich!

Co však je ten 5. element, který prohubuje celou tuto praxi? Je to něco, co nás dělá být sami sebou. Je to něco, co nám umožňuje být v naprosté přítomosti. Technicky to může být dechové cvičení či čajová ceremonie… Důležité je, aby vám “to něco” pomohlo otevřít srdce a tím i bránu k  vaší intuici.

Co když můžeme trénovat handstandy & flexibilitu pouhým stáním či sezením? Co když můžeme být zdraví bez pomoci medikamentů?

To vše jsou náměty pro workshop V. ELEMENT, který nepovede nikdo jiný než Jan Jirák.


CO VÁS ČEKÁ?

  • UVOLNĚTE SE - meditace & dech

Můžete ve stojce uvolnit obličej a normálně dýchat? Je možné vědomě ovládat svou termoregulaci? Zde budete mít jedinečnou příležitost zjistit jak!

  • VÁŠ VNITŘNÍ PRAKTIKUJÍCÍ

Člověk často používá sílu vůle, jít si zacvičit, trénovat… dvakrát týdně, po práci… Ale co když tuto sílů nepotřebujeme použít vůbec? Je možné, abychom zlepšovali naši flexibiltu pouhým sezením na židli?

  • PRAXE ČAJOVÉ CEREMONIE A PODVĚDOMÉHO PROGRAMOVÁNÍ*

Handstandový trénink inspirován trpělivostí čajových ceremoniÍ s nádechem práce na úrovni vědomí. Jemnohmotné prožitky, jež mohou znamenat velký zlom nejen ve vaší cestě za stabilní stojkou.

*Je nám ctí, že můžeme v rámci tohoto workshopu spolupracovat s KODO PRAGUE a vytvořit tak pro vás skutečně smyslný zážitek!

Můžete se těšit na zhruba 4 úžasné hodiny (uprostřed 45min polední pauzička na občerstvení) při kterých budete zdokonalovat nejen svou techniku, práci s tělem ale i práci s vaší myslí. Občerstvení na polední pauzu bue zajištěno, stejně jako organické bylinné čajíky od Ecce Vity, kávička, dobrá nálada a nenapodobitelná atmosféra jarního Namastery! Nemůžeme se dočkat!
Cena Workshopu je: 1 200 Kč -> REZERVACE

Workshop se uskuteční v neděli 23.6.2019 od 10h

Těšíme se na Vás yogis!