Členství v Namastery

Členství v Namastery nabízí přístup k výhodnějším cenám lekcí a ostatních služeb nabízených v prostorách studia. Je k dispozici úplně pro každého. Jediné, co je potřeba udělat je vyplnit krátkou přihlášku a zaplatit roční členský příspěvek. Na recepci si poté vyzvednete vaší klubovou kartu, která bude sloužit k rychlejšímu odbavování před lekcemi, a na kterou si budete moci nabíjet kredity. Kredit se vám při každém nabití automaticky navýší o 10%, 15% nebo 20% dle výše vložené částky.

PROČ SE NAMASTERY MĚNÍ?

 • VÁŠ FEEDBACK A KOMENTÁŘE SI BEREME K SRDCI

Mnozí z Vás jste projevili vděčnost a náklonnost našemu osobnímu přístupu, intimnější atmosféře a nadstandartnějšímu charakteru studia. Věříme, že klubový režim s členskými příspěvky nám lépe umožní dostávat této úrovně služeb a vytvářet pro vás prostředí, na které se budete celý den těšit.

 • CHCEME S VÁMI RŮST A NABÍZET CO NEJVÝJIMEČNĚJŠÍ ZÁŽITKY

Rádi investujeme do nového vybavení studia, vzdělávání nás i vás tak, abychom co nejefektivnějším způsobem nabízeli portfolio vysoce kvalitních skupinových či privátních lekcí, kurzů a terapií. Jako nezisková společnost dosáhneme vyšší podpory v těchto směrech.

 • VĚŘÍME V DIVERSIFIKACI

Aby člověk docílil stavu, kdy ze svého života skutečně získává maximum a využívá veškerý svůj potenciál, je potřeba, aby své tělo udržoval ve formě a pracoval na sobě na několika úrovních. Propojení jógy, silovějšího tréninku, meditace, rozšiřování si vědomostí v oblasti wellness a zdraví – to je kombinace, která věříme, že vede k vysoké a trvale udržitelné kvalitě života. Pracujeme na vytváření takto uceleného konceptu, jehož dílčí části se synergicky doplňují a každá má význam pro určitou část našeho bytí. Naším záměrem je, abyste v průběhu týdne absolvovali různé studiové aktivity pro dosažení nejlepších výsledků.

 • KOMUNITA

Touha dobře si zacvičit či si zarelaxovat není tak častá motivace jako to, že se těšíte na úsměvy svých oblíbených lidí a na prostředí, kde se cítíte jako doma. Prostředí, kde se vytvářejí přátelství a budují zdravé rituály. Úspěch se skládá z mnoha malých rozhodnutí. Ať už se v Namastery ukážete z jakéhokoliv důvodu, každá jedna návštěva má velký význam a dává nám prostor zvyšovat kolektivní blahobyt & zdraví. Vy inspirujete nás a my rádi inspirujeme vás. Vize spojení podobně smýšlejících lidí, kteří na sobě rádi pracují a chtějí ze svého života získat maximum, je od počátku jedním z našich největších cílů.

 • ART OF LIVING & VIZE DO BUDOUCNA

V holistickém přístupu spatřujeme smysl. Pracujeme na tom, aby se tato komplexnost našich “in-house” aktivit stala inspirací a nedílnou součásti vašeho života tak, abyste si v té nejlepší kondici svého těla a mysli užívali život se všemi jeho krásami a nemuseli dělat žádné kompromisy. To je naše pojetí umění života a skrze členství v Namastery bychom Vás touto cestou rádi vedli.

 

JAK TO VŠECHNO PROBĚHNE:

FÁZE 1


Březen je měsíc, kdy začíná jaro a rodí se nově věci. 1. března 2019 Namastery Club, z.s. přebírá veškeré permanentky, lekce a další Namastery aktivity do své režije. Poučil se z ne přílž flexibilních papírových permanentek a funguje na novém systému kreditů. Kredity umožňují členům NC, stejně jako dříve permanentky, získávání množstevních slev, avšak nově také univerzálnější použití. ★

CO TO PRO VÁS ZNAMENÁ?

 • Pokud u nás máte původní permanentku, převedeme Vám ji automaticky do kreditního ekvivalentu, který si můžete v klidu dochodit tak, jak jste bylí zvyklí. Mezitím se můžete rozhodovat, zda se budete chtít stát členem NC nebo ne. Můžete tak již učinit hned.
 • Držitelům nevychozených papírových permanentek budou po dobu 6 měsíců do vyčerpání jejich kreditního ekvivalentu odečítány staré permanentkové ceny, platné při jejich zakoupení. Od 1.9.2019 již bude platný pouze nový ceník NC.
 • Mezi permanentkou a členstvím s kreditem není téměř žádný finanční rozdíl. Kredity vám naopak zpřístupní progresivní systém bonusů a umožní univerzálněší použití vložených prostředků v rámci studiových aktivit.
 • Pokud u nás permanentku nemáte a platíte si vstupy jedorázově, rozhodnutí ohledně členství je pro vás aktuální již nyní, neboť ceny lekcí pro členy a nečleny jsou odlišné. Ceník je dostupný jak v tištěné formě na recepci, tak na našich webových stránkách.
 • Jako nečlen můžete nadále studio navštěvovat, jen oproti členům nebudete moci využívat některých slev a výhod.

Jaký je nový ceník pro členy/nečleny a jaké možnosti vám přináší systém kreditů zjistíte zde.

JAKÉ JSOU VÝHODY ČLENSTVÍ?

 • zvýhoděné členské ceny na všechny lekce, vybrané akce a workshopy
 • obdržení klubové karty s možnosti nákupu kreditů
 • každé nabití kreditu je navýšeno minimálně o 10% bonus
 • benevolentnější storno podmínky
 • prioritní rezervace na workshopy a eventy pořádané Namastery
 • vrácení 50% z částky formou kreditu za každé pozdní storno lekce

  *výhody členství plánujeme dále upravovat a rozšiřovat! 

JAK SE STANETE ČLENEM?

 • vyplněním přihlášky
 • zaplacením ročního členského příspěvku (200Kč/r.2019)

CO KDYŽ NEJSEM / NECHCI / NEMŮŽU BÝT ČLENEM?

 • stále si můžete plně užívat veškerých služeb a lekcí Namastery, avšak bez některých členských výhod
 • nebudete například moci pracovat s kreditem a dosahovat výhodných členských cen
 • rozdíl mezi členem a nečlenem je pouze v zaplacení členského příspěvku a vyplněním krátké přihlášky
 •  členem se můžete stát kdykoliv

FÁZE 2


Ve druhé fázi proběhne spuštění nového on-line rezervačního systému, kde si budete moci založit svůj vlastní uživatelský účet, nabíjet kredity a rezervovat si lekce. Předpokládané spuštění on-line rezervačního systému je březen 2019.

Watch Dragon ball super