Jak fungují Namastery on-line streamované lekce?

Jak fungují Namastery on-line streamované lekce?

Věděli jste, že NAMASTERY pro vás denně vysílá lekce jógy, barre a pilates s vašimi oblíbenými studiovými i hostujícími lektory? A věděli jste, že nemusíte nikam spěchat a tyto lekce si můžete pustit i ze záznamu? V tomto příspěvku naleznete návod jak na Namastery on-line lekce!

STÁHNĚTE SI APLIKACI ZOOM

Před první použitím Namastery streamu  je potřeba stáhnout si do  PC, tabletu či telefonu bezplatnou aplikaci ZOOM (poté se vám již bude zapínat  automaticky při připojení ke streamu).

Stažení aplikace ZOOM  na PC či mobil Vám bude automaticky nabídnuto také při prvním připojení ke streamu přes unikátní link, který vám pošleme před lekcí na kterou jste přihlášeni.

ČLEN? NEČLEN? REZERVUJETE SI LEKCI!

Rezervace probíhá standardně přes rozvrh na našich webových stránkách. Pro rezervaci lekcí není potřeba být členem Namastery Clubu, stačí vyplnit Vaše jméno a kontakt (přihlášení zabere méně než 2 minuty) a můžete si hned rezervovat lekce!

2 hodiny před každou lekcí Vám budou na váš email zaslány přístupové údaje a individuální heslo k dané lekci.

VĚČNĚ NESTÍHÁTE? NEVADÍ!

Po konci lekce zpracováváme její záznam a zasíláme jej všem přihlášeným prostřednictvím e-mailu. Tato nahrávka je po jejím zaslání dostupná po dobu 24 hodin (u kurzů 48 hodin), takže si lekci můžete zacvičit kdykoli během dne, nejen živě. Rezervace lekce PŘED jejím zahájením je však nutná.
Rezervace lekcí probíhá standartně přes náš ROZVRH.