10.12. WEEKEND RESET [S TVOŘIVOU DÍLNOU]

10.12. WEEKEND RESET [S TVOŘIVOU DÍLNOU]

Přijďte si k nám do Namastery užít podzimní nedělní dopoledne ve znamení ve vzduchu se linoucích esencí, plynulých pohybů a voňavého relaxačního tvoření. Čeká na vás prodloužená lekce klidné jógy s Danielou Novákovou a malá tvořivá dílna.

 

Weekend Reset zahájíme na podložkách, kde spojíme kreativní plynulou jógu s aromaterapií a sílou přírodních esencí. Tak si vytvoříme možnost ponořit se hluboko do sebe samých a posunout se v praxi zase o kousek dál. Plynoucí vůně a ladné přecházení z pozice do pozice přinesou formu meditace v pohybu, na kterou poté navážeme zvukovou meditací a jemným dechovým cvičením.

Po prodloužené praxi se společně pustíme do relaxační výroby přírodního tělového oleje s jemným třpytem a inhalační tyčinky s esenciálními oleji pro úlevu od nachlazení. 

 

Co vše je v rámci #WeekendReset zahrnuto? 

 ✔️90min klidná jógová flow pod vedením Daniely Novákové  spojená s aromaterapií přírodních esencí, ve které nebude chybět ani zvuková meditace nebo jemná dechová cvičení

 ✔️ relaxační výroba přírodního tělového oleje a inhalační esenciální tyčinky pro úlevu od nachlazení ~ výrobky si odnesete s sebou jako milý, s láskou vyrobený dárek pro sebe nebo své blízké

 ✔️všechny potřebné pomůcky k tvoření, občerstvení, čaje Organic India & příjemná víkendová pohoda

 

Vůně užívané pro účely aromaterapie vůně nejsou vtíravé, ani příliš intenzivní. Nechcete-li se aromaterapie účastnit, nemusíte –  vždy se sami rozhodujete, zda vůni chcete aplikovat, či ne. Všechny esenciální oleje i nosiče jsou přírodní a vysoké kvality. Friday Reset je workshop vhodný pro všechny úrovně, pohlaví i věky. Pouze těhotným nebo kojícím maminkám může být doporučeno některé esenciální oleje neužívat.

Kdo je Daniela Nováková:

“Jóga je pro mě vyjádřením respektu k tělu a jeho moudrosti a zároveň tou nejlepší cestou, jak uvolnit mysl a nakrmit duši – a přesně to se snažím na lekcích poskytnout klientům. Mým cílem je nabídnout a vytvořit prostor, ve kterém se všichni bezpečně a svobodně, pomocí pohybů, dechu a jejich spojení dostanou blíž k sobě samým. Lekce vždy začínají zastavením se a nenásilným prozkoumáním se. Teprve poté je čas tělo smysluplně zahřát, rozpohybovat a připravit na následující – což může být, dle typu lekce, něžné plynutí, relaxační aroma jóga, silová powerjóga, kreativní vinyasa nebo třeba tradiční navakarana. Neoddiskutovatelnou součástí  je pak závěrečná relaxace, při které tělo, hlava i duše dostanou možnost všechno vstřebat a integrovat."

KDY?

Neděle 10. 12. 2023;  9.30-12.00

CENA

750 Kč Člen / 790 Kč Nečlen

REZERVACE

Workshop si můžete rezervovat přes rychlý link zde nebo klasicky přes náš rozvrh! Těšíme se na Vás!